Sikkia

SIKKIA INDUSTRIAL je výrobce vysoce kvalitních doplňků a příslušenství pro čtyřkolky, ATV, UTV a motocykly. Sikkia nabízí jeden z nejširších sortimentů vysoce propracovaných kvalitních doplňků jako úložné ATV boxy, cestovní brašny, motocyklové alu kufry, top-case, plastové kanystry pro čtyřkolky a motocykly, navijáky, nakládací rampy, litá kola apod. Produkty SIKKIA, to je nejvyšší možná kvalita za vaše peníze, kvalita, za kterou si firma SIKKIA hrdě stojí.

Sikkia
Plastové boxy na čtyřkolky

Plastové boxy na čtyřkolky

Velké uzamykatelné ATV boxy Sikkia jsou vyrobené z vysoce kvalitního nárazuodolného vysokohustotního polyetylénu LLDPE. Díky velkým vnitřním rozměrům pojmou vše, co s sebou potřebujete na výlet, pro práci, rybaření nebo lov. Vodotěsná víka se zavírají robustními uzamykatelnými západkami, boxy bývají vybavené pohodlně čalouněnou opěrkou zad, která zvyšuje pohodlí při jízdě.

Více informací u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz

Oficiální autorizovaní prodejci doplňků a příslušenství distribuované v síti ASP Group s.r.o.

Seznam a kontakty oficiálních dealerů, kteří prodávají námi dovážené doplňky a příslušenství značek
SHARK ACCESSORIES, DAX, COMEUP, FOX, BIG GUN EXHAUST, FASST COMPANY, HOUSER RACING, RPM, PRECISION, FRIXION, ULTIMAX, BLINGSTAR, MSR a další.

Pro konkrétní dotazy a informace o dostupnosti zboží, doplňků a příslušenství kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce, a to nejlépe telefonicky, případně mailem.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace