Would you rather switch to English version?

ARCTIC CAT

Užitkové, rekreační a profesionální pracovní čtyřkolky, sportovní a pracovní side-by-side, UTV a sněžné skútry made in USA.

Značka ARCTIC CAT, to je kvalita, prestiž, výkon, moderní technologie a obdivuhodná průchodnost terénem pro ty, kdo vyžadují spolehlivost, snadnou ovladatelnost, praktičnost v každodenním provozu a vysokou užitnou hodnotu za své peníze. Pro svoji mimořádnou odolnost, všestrannost a jedinečné terénní schopnosti jsou čtyřkolky Arctic Cat oblíbené mezi čtyřkolkáři, jsou osvědčenou volbou majitelů chalup, farem, lesních pozemků nebo horských hotelů, slouží v armádách USA, Polska a dalších zemí, pomáhají při ochraně státních hranic, spolehlivě slouží u hasičských sborů a záchranných složek.

Firma ASP Group Distributing patří k nejlepším evropským prodejcům Arctic Cat a již dvakrát byla oceněna jako nejlepší evropský importér značky.

Internetové stránky dovozce: www.ac-usa.cz

ARCTIC CAT
Užitkové čtyřkolky

Užitkové čtyřkolky

Ze široké nabídky užitkových čtyřkolek prestižní americké značky Arctic Cat si můžete vybrat čtyřkolky podle libosti: profesionální pracovní čtyřkolky nebo užitkově-rekreační modely, čtyřkolky jednosedadlové nebo se dvěma samostatnými sedadly, čtyřkolky silné, ještě silnější i vůbec nejsilnější - výběr je jen na vás. Jedna věc je totiž u čtyřkolek Arctic Cat jistá: ať si vyberete jakoukoli, vždycky si vyberete dobře.

Více informací na www.ac-usa.cz

Side by Side a UTV

Side by Side a UTV

Jako firma, která pozvedla svět vozidel side-by-side na úplně novou úroveň kvality, designu, konstrukce a jízdních vlastností víme naprosto přesně, co naši zákazníci vyžadují. A to jim také poskytujeme: vysokou pracovní morálku, robustnost, velkou ložnou plochu a obrovskou tažnou sílu u pracovních UTV, úžasnou ovladatelnost, jedinečnou radost z jízdy a stabilitu při vysokých rychlostech u sportovních side-by-side. Inženýři firmy Arctic Cat jsou profesionálové, kteří stejně jako vy milují rychlost a dobrodružství, a stejně jako vy dávají pracovním strojům dennodenně zabrat v těch nejtěžších podmínkách, abyste si vy mohli plně vychutnat jedinečnou kvalitu a vynikající vlastnosti strojů Arctic Cat.

Více informací na www.ac-usa.cz

Sněžné skútry

Sněžné skútry

Se sněžnými skútry je značka Arctic Cat neodmyslitelně spjatá již od svého vzniku, kdy ji v roce 1962 založil „Otec sněžných skútrů“ Edgar Hetteen. Firma Arctic Cat tak již více než 55 let patří k předním světovým výrobcům sněžných skútrů. Z rozsáhlé modelové řady Arctic Cat čítající téměř 60 modelů jsme jako oficiální dovozci zařadili do nabídky osvědčené pracovní skútry se širokým hnacím pásem a obrovskou tažnou silou, ideální pro zásobování hotelů, k obsluze lanovek nebo na údržbu běžeckých stop, a nejlepší vysokovýkonné závodní a sportovní skútry - hi-tech skvosty o výkonu přes 160 koní.

Více informací na www.ac-usa.cz

Servis a náhradní díly

Servis a náhradní díly

Péče o zákazníka u nás nekončí prodejem. Po celou dobu užívání Vašeho stroje Vám zajistíme profesionální péči v jedné z nejširších sítí autorizovaných servisů v celé České republice i na Slovensku. Klademe důraz na vysokou profesionalitu a kromě kompletního servisu můžeme garantovat také rychlé dodání náhradních dílů, které neustále vedeme skladem v našem centrálním skladu v Letkově (u Plzně). S originálními díly Arctic Cat máte vždy jistotu, že budou pasovat, že mají vyhovující kvalitu, vysokou odolnost proti opotřebení, výbornou spolehlivost a životnost, a že 100% plní všechny standardy a požadavky výrobce.

Více informací u autorizovaných prodejců

Historie firmy ARCTIC CAT

Americká firma ARCTIC CAT patří k největších a nejvýznamnějších výrobcům sněžných skútrů a čtyřkolek na světě. Její vznik a historie je nerozlučně spjata se jménem „Otce sněžných skútrů“, Američana Edgara Hetteena.

1954

Edgar Hetteen společně se svým bratrem Allanem konstruuje stroj, jaký Amerika do té doby ještě neviděla - vozidlo schopné jezdit po sněhu. Svůj první sněžný skútr nazvali Sno Traveler a na jeho výrobu zakládají firmu Polaris Industries v městě Roseau, Minnesota.

http://www.ascoa.org/uploads/5/6/9/6/5696449/2508918.jpg?503

1960

Prodeje sněžných skútrů stoupají, ale ve vedení firmy Polaris Industries postupně dochází k rozkolu: Edgar Hetteen se chce věnovat výrobě sněžných skútrů, ostatní členové vedení preferují výrobu oradel, odhrnovaček, pleček a dalších produktů pro zemědělce.

1962

Edgar Hetteen prodává svůj majoritní podíl ve společnosti Polaris Industries a v nedalekém městě Thief River Falls v americké Minnesotě zakládá svoji novou firmu Arctic Enterprises. Vyvíjí model Arctic Cat 100, revoluční sněžný skútr moderní koncepce s motorem vpředu, který firmě přináší obrovský úspěch.

1964

Se skútrem Arctic Cat Deluxe mění E. Hetteen jednou provždy konstrukci sněžných skútrů zavedením lehké odnímatelné motorové kapoty ze skelného laminátu namísto těžké jednodílné konstrukce z ocelového plechu.

1971

Arctic Cat BossCat I s motorem o výkonu 1000 koní ustavuje světový rychlostní rekord sněžných skútrů rychlostí 203 km/h.

1975

Firma Arctic Enterprises rychle roste, počet zaměstnanců dosahuje 2 500.

1978

Edgar Hetteen je pro své neocenitelné zkušenosti zvolen prvním předsedou Mezinárodní asociace výrobců sněžných skútrů (ISMA).

1983

Po úspěšném překonání velké celoamerické krize výrobců sněžných skútrů po několika zimách úplně beze sněhu se v továrně v Thief River Falls opět rozbíhá výroba sněžných skútrů.
- Je vyroben 100 000 sněžný skútr.

1996

Firma Arctco se přejmenovává na současný název Arctic Cat a představuje svoji první čtyřkolku, model Bearcat 440. Díky pokrokové konstrukci, mimořádné spolehlivosti a nadprůměrným terénním schopnostem se Bearcat 440 okamžitě stává prodejním úspěchem.

1997

Novinka Arctic Cat Bearcat 454 4x4 sklízí další velký úspěch na trhu díky nejsilnějšímu motoru, největším zdvihům pérování a nejvyšší světlé výšce ve své třídě.

1999

Arctic Cat představuje první čtyřkolku s automatickou převodovkou - Arctic Cat 500 4X4 Automatic.

2001

Firma Arctic Cat začíná jako úplně první firma vyrábět čtyřkolky pro předního světového výrobce stavebních strojů a zařízení Massey Ferguson. 
- Vzhledem ke stále rostoucímu významu evropského trhu otevírá Arctic Cat v Rakousku svoji evropskou centrálu.

2004

Arctic Cat 650 se stává Čtyřkolkou roku v USA.

2006

Na trh je uvedena první Side by side značky Arctic Cat, pracovně-rekreační Prowler 650.

2007

Arctic Cat otevírá novou vlastní moderní motorárnu v městě St. Cloud v Minnesotě. Arctic Cat přichází s převratnou čtyřkolkou poháněnou dieselovým motorem - modelem 700 Diesel. Dne 25. září 2007 ve 23:15 je v továrně v Thief River Falls vyrobena půlmiliontá čtyřkolka značky Arctic Cat.

2008

Arctic Cat představuje model Thundercat 1000i, čtyřkolku s největším motorem na světě. Side-by-side Prowler vítězí v nejtěžším americkém závodě Baja 1000 v kategorii UTV.

2008

Oficiálním autorizovaným dovozcem čtyřkolek ARCTIC CAT pro Českou republiku a Slovensko, a později i pro Polsko a Rumunsko se stává firma ASP Group s.r.o.

2009

Arctic Cat získává významnou zakázku na dodávku čtyřkolek 700 Diesel pro armádu USA. Arctic Cat Thundercat 1000i vítězí v legendárním americkém závodě Baja 1000.

2010

Dne 26. 8 2010 je vyroben miliontý sněžný skútr Arctic Cat. - Čtyřkolky Arctic Cat dostávají revoluční elektronický posilovač řízení s variabilním účinkem. Arctic Cat 1000i Thundercat opět vyhrává legendární závod Baja 1000. Obrat firmy přesahuje půl miliardy dolarů. Čtyřkolky značky Arctic Cat se poprvé stávají nejprodávanějšími čtyřkolkami mezi prémiovými značkami v České republice.

2011

Arctic Cat oslavil 50 let od svého vzniku poté, co jej v roce
1962 Edgar Hetteen založil. Za tu dobu se stal jedním z největších světových výrobců čtyřkolek, sněžných skútrů a UTV.

2012

Je představen revoluční Wildcat 1000, nejradikálnější sportovní side-by-side světa.

2013

Na trh přichází Wildcat X, ještě radikálnější varianta Wildcatu 1000i
se zvýšeným výkonem a zdokonaleným pérováním.
Arctic Cat Wildcat získává titul „Quad of the Year 2013“ v anketě pořádané
předním německým časopisem ATV & Quad.

2014

Společnost ASP Group s.r.o. získává prestižní ocenění Arctic Cat Circle Of Excellence Award jako nejlepší evropský dovozce značky Arctic Cat.

2015

Arctic Cat získává významnou zakázku na dodávku čtyřkolek 700 Diesel pro armádu USA. Arctic Cat Thundercat 1000i vítězí v legendárním americkém závodě Baja 1000.

2016

Oficiálním autorizovaným dovozcem čtyřkolek ARCTIC CAT pro Českou republiku a Slovensko, a později i pro Polsko a Rumunsko se stává firma ASP Group s.r.o.

2017

Mateřskou společností Arctic Catu se stává koncern Textron, jeden z největších průmyslových gigantů na světě s více než 35.000 zaměstnanci ve více než 25 zemích, výrobce letadel a vrtulníků Bell, Lycoming, Beechcraft a Cessna, významný dodavatel autodílů (Kautex), golfových vozíků atd.

 

2018

Vysokovýkonná supersportovní side-by-side Wildcat XX získává prestižní ocenění „UTV OF THE YEAR 2018“ hned od dvou významných amerických magazínů: ATV Illustrated a UTV Action Magazine. Wildcat XX je hlasováním čtenářů a majitelů oceněn jako nejlépe ovladatelné sportovní UTV a jako celkově nejlepší SxS. Odborníci zase ocenili významné technické inovace a mimořádný přínos Wildcatu XX pro celou kategorii UTV.

 

Alterra 400

Alterra 400

Svet Motocyklov SK

7/2016

Alterra 400

Alterra 400

Motomagazín SK

5/2016

Alterra 400

Alterra 400

Motomagazín SK

3/2016

Wildcat Dakar

Wildcat Dakar

Quad off Road

2/2016

Wildcat - Dakar

Wildcat - Dakar

Quad off Road

12/2015

XR700i 4x4

XR700i 4x4

Quad off Road

8/2015

XR700i 4x4

XR700i 4x4

Svet Motocyklov

7/2015

TRV1000i u Hasičů PL

TRV1000i u Hasičů PL

Quad off Road

6/2015

Prowler u Záchranářů

Prowler u Záchranářů

Quad off Road

2/2015

Wildcat X 1000i LTD

Wildcat X 1000i LTD

Quad off Road

2/2015

Ukrajina / Krym

Ukrajina / Krym

Quad off Road

2/2015

Arctic Cat 2015

Arctic Cat 2015

Quad off Road

10/2014

PROWLER 700i HDX

PROWLER 700i HDX

Quad off Road

10/2014

Wildcat - Maroko

Wildcat - Maroko

Quad off Road

8/2014

TRV 550i 4x4

TRV 550i 4x4

Motomagazín

6/2014

Prowler 700i HDX PS

Prowler 700i HDX PS

Svet Motocyklov

4/2014

TRV 550i 4x4

TRV 550i 4x4

MotorBike

4/2014

Wildcat Trail

Wildcat Trail

Quad off Road

2/2014

TRV 550i 4x4

TRV 550i 4x4

Quad off Road

2/2014

Expedice Albánie 2013

Expedice Albánie 2013

Quad off Road

12/2013

Prowler HDX 700i

Prowler HDX 700i

MotorBike

12/2013

D. Randýsek s Wildcatem

D. Randýsek s Wildcatem

Quad off Road

12/2013

M8000 153" SNO PRO

M8000 153" SNO PRO

Svet Motocyklov

12/2013

Akční modely Arctic Cat

Akční modely Arctic Cat

Quad off Road

12/2013

Wildcat X 1000i 4x4

Wildcat X 1000i 4x4

Svet Motocyklov

12/2013

Wildcat X 1000i 4x4

Wildcat X 1000i 4x4

MotorBike

11/2013

Skútr M8000 HCR

Skútr M8000 HCR

Motomagazín

11/2013

Expedice Albánie 2013

Expedice Albánie 2013

Quad off Road

10/2013

Hungarian Baja - Wildcat

Hungarian Baja - Wildcat

Quad off Road

10/2013

TRV 550i 4x4

TRV 550i 4x4

Svet Motocyklov

10/2013

Wildcat X 1000i

Wildcat X 1000i

Quad off Road

10/2013

TJD pásy

TJD pásy

Quad off Road

10/2013

Wildcat Maroko 2013

Wildcat Maroko 2013

Quad off Road

9/2013

Expedice Rumunsko 2013

Expedice Rumunsko 2013

Quad off Road

9/2013

Wildcat X 1000i

Wildcat X 1000i

Quad off Road

9/2013

Prowler HDX 700i

Prowler HDX 700i

Quad off Road

6/2013

Expedice Ukrajina 2013

Expedice Ukrajina 2013

Quad off Road

6/2013

Červík má nazbrojeno

Červík má nazbrojeno

Quad off Road

4/2013

Wildcat X 1000i

Wildcat X 1000i

Quad off Road

4/2013

Wildcat 1000i

Wildcat 1000i

MotorBike

3/2013

Polský sníh

Polský sníh

Quad off Road

2/2013

Wildcat X 1000i

Wildcat X 1000i

Quad off Road

2/2013

Wildcat 4 1000i

Wildcat 4 1000i

Quad off Road

2/2013

Expedice Ukrajina 2012

Expedice Ukrajina 2012

Quad off Road

2/2013

700i Special Edition

700i Special Edition

Quad off Road

12/2012

Wildcat - FOX

Wildcat - FOX

Quad off Road

12/2012

Wildcat Test

Wildcat Test

Svet Motocyklov

12/2012

Wildcat 1000i

Wildcat 1000i

Motomagazín

12/2012

Wildcat - Randýsek

Wildcat - Randýsek

Quad off Road

10/2012

Wildcat doplňky

Wildcat doplňky

Quad off Road

10/2012

Arctic Cat 2013

Arctic Cat 2013

Quad off Road

10/2012

Wildcat - Macháček

Wildcat - Macháček

Quad off Road

8/2012

MUD PRO 1000i

MUD PRO 1000i

Motomagazín

8/2012

Expedice Albánie 2012

Expedice Albánie 2012

Quad off Road

6/2012

Expedice Polsko 2012

Expedice Polsko 2012

Quad off Road

6/2012

Wildcat - Macháček

Wildcat - Macháček

Quad off Road

6/2012

MUD PRO Test

MUD PRO Test

Quad off Road

4/2012

Zimní expedice Ukrajina

Zimní expedice Ukrajina

Quad off Road

4/2012

Claude Jordan

Claude Jordan

Quad off Road

4/2012

Wildcat Test

Wildcat Test

Quad off Road

4/2012

MUD PRO / TJD

MUD PRO / TJD

Quad off Road

2/2012

TRV 700i H1

TRV 700i H1

Motocykl

12/2011

ArcticCat slaví 50 let

ArcticCat slaví 50 let

Motocykl

12/2011

Modely Arctic Cat

Modely Arctic Cat

Svet Motocyklov

10/2011

ArcticCat 2012

ArcticCat 2012

Quad off Road

10/2011

ArcticCat 50 let

ArcticCat 50 let

Quad off Road

10/2011

Wildcat 1000i

Wildcat 1000i

Quad off Road

8/2011

MUD PRO 1000i

MUD PRO 1000i

Quad off Road

8/2011

Expedice Maroko 2011

Expedice Maroko 2011

Quad off Road

8/2011

Expedice Ukrajina 2011

Expedice Ukrajina 2011

Quad off Road

6/2011

Novinky Arctic Cat

Novinky Arctic Cat

Motomagazín

4/2011

AC a Kranman

AC a Kranman

Quad off Road

4/2011

Test 700i H1

Test 700i H1

Quad off Road

4/2011

Novinky 2011

Novinky 2011

Motomagazín

3/2011

700i H1

700i H1

Quad off Road

2/2011

Novinky 2011

Novinky 2011

Quad off Road

2/2011

Test na Ukrajině

Test na Ukrajině

Quad off Road

2/2011

Kanadské pásy TJD

Kanadské pásy TJD

Quad off Road

2/2011

Novinky Arctic Cat

Novinky Arctic Cat

Quad off Road

10/2010

Příběh Artic Cat

Příběh Artic Cat

Quad off Road

8/2010

700i H1 / 1000i H2

700i H1 / 1000i H2

Motocykl

1/2010

Thundercat 1000i H2

Thundercat 1000i H2

Motohouse

1/2010

700 H2 DIESEL / 700i H1

700 H2 DIESEL / 700i H1

Quad off Road

12/2009

700i H1

700i H1

ČMN

12/2009

TRV 700i / Thundercat

TRV 700i / Thundercat

MotoXpress

12/2009

700i H1

700i H1

MotoXpress

10/2009

Thundercat 1000i H2

Thundercat 1000i H2

Svet Motocyklov

8/2009

Thundercat 1000 H2

Thundercat 1000 H2

Quad off Road

8/2009

Thundercat 1000i

Thundercat 1000i

Motomagazín

6/2009

Thundercat 1000i H2

Thundercat 1000i H2

ČMN

4/2009

Thundercat 1000i

Thundercat 1000i

Rider

2/2009

V této sekci naleznete Návody k použití čtyřkolek, Side-by-side a sněžných skútrů značky Arctic cat. Seznamy náhradních dílů najdete na oficiálních stránkách dovozce www.ac-usa.cz .

Arctic Cat Wildcat XX

Arctic Cat Wildcat XX

Návod k obsluze (CZ) • 4 MB

Arctic Cat Alterra 400/450

Arctic Cat Alterra 400/450

Návod k obsluze (CZ) • 3 MB

Arctic Cat Prowler 700 HDX

Arctic Cat Prowler 700 HDX

Návod k obsluze (CZ) • 3 MB

Arctic Cat Wildcat 1000

Arctic Cat Wildcat 1000

Návod k obsluze (CZ) • 3 MB

Arctic Cat 500/700 TRV

Arctic Cat 500/700 TRV

Návod k obsluze (CZ) • 3 MB

Arctic Cat Alterra 700/1000 TRV

Arctic Cat Alterra 700/1000 TRV

Návod k obsluze (CZ) • 3 MB

Arctic Cat Pantera 7000 XT

Arctic Cat Pantera 7000 XT

Návod k obsluze (CZ) • 1 MB

Rozsáhlá síť oficiálních prodejců a autorizovaných servisů ARCTIC CAT v České a Slovenské republice

Pro konkrétní dotazy a informace o dostupnosti zboží, doplňků a příslušenství kontaktujte prosím přímo Vámi vybraného prodejce, a to nejlépe telefonicky, případně mailem.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz yadea.cz aspshop.cz