Would you rather switch to English version?

ITP Tires

Již více než 30 let je značka ITP světovým leaderem na trhu čtyřkolkových pneumatik a disků. Široká nabídka firmy ITP Tires zahrnuje pneumatiky pro sportovní a užitkové čtyřkolky, pro sportovní side-by-side i těžká pracovní UTV, pro hobby jezdce, profesionály i vrcholové závodníky. ITP, to jsou špičkové pneumatiky, dlouholeté zkušenosti a vysoké standardy spolehlivosti, odolnosti a životnosti, nejvýkonnější ATV pneumatiky na trhu. Jako oficiální dovozci pneumatik a disků ITP vám nabízíme široký výběr pneumatik do každého terénu, pro každý povrch a každý účel. ITP, to jsou pneumatiky a disky nejvyšší světové úrovně. Vyberte si nejvhodnější pneumatiky pro vaši čtyřkolku nebo UTV, případně vám s výběrem rádi a ochotně poradí naši prodejci.

Internetové stránky dovozce: www.itptires.cz

ITP Tires
Pneumatiky pro užitkové čtyřkolky

Pneumatiky pro užitkové čtyřkolky

Pneumatiky jsou pravděpodobně nejdůležitější částí vaší čtyřkolky. Můžete mít třeba pět diferenciálů a sedm uzávěrek, ale pokud nemáte dobré pneumatiky, stejně se nikam nedostanete. Právě pneumatiky rozhodují o tom, jestli se čtyřkolkou projedete nebo ne. Se špičkovými pneumatikami ITP můžete využít celý potenciál vaší čtyřkolky. Nabízíme mnoho druhů, typů a rozměrů pneumatik pro každé podmínky a každý terén, pneumatiky pro čtyřkolky a UTV, pneumatiky univerzální i dezény určené do bláta a do sněhu, pneumatiky dvouplátnové i osmiplátnové, radiální i diagonální. Pneumatiky ITP - ta nejlepší volba pro vaši čtyřkolku nebo UTV.

Více informací na www.itptires.cz

Pneumatiky pro sportovní čtyřkolky

Pneumatiky pro sportovní čtyřkolky

Pneumatiky nejvíce ovlivňují jízdní vlastnosti vaší čtyřkolky. V naší nabídce přední světové firmy ITP najdete nepřeberné množství typů, profilů a vzorků pneumatik pro sportovní čtyřkolky, speciální pneumatiky do bláta, na šotolinu, do písku, na kamení a další povrchy, s radiální nebo diagonální konstrukcí, s různým počtem pláten. Vyberte si nejvhodnější pneumatiky pro vaši čtyřkolku, případně vám s výběrem rádi a ochotně poradí naši prodejci.

Více informací na www.itptires.cz

Alu disky pro užitkové čtyřkolky

Alu disky pro užitkové čtyřkolky

Americká firma ITP patří k naprosté světové špičce ve výrobě čtyřkolkových a UTV disků. Používání nejmodernějších technologií, jedinečný tuningový vzhled, vysoce odolná povrchová úprava, maximální pevnost a odolnost v kombinaci s nízkou váhou - vyberte si z nabídky oficiálního dovozce ta nejlepší kola ITP pro váš stroj! Hliníkové disky ITP mívají obvykle oproti originálním kolům také větší offset, čímž čtyřkolce přidávají na stabilitě, aniž by jí ubíraly na ovladatelnosti.

Systém ITP Beadlock
ITP disky se systémem Beadlock mají možnost pevně upnout vnější patku pneumatiky mezi disk a upevňovací límec, čímž účinně brání odražení pneumatiky od ráfku při driftování nebo při bočních nárazech do kola, a zabraňují tak vyzutí pneumatiky, defektu a následné ztrátě tlaku.

Více informací na www.itptires.cz

Alu disky pro sportovní čtyřkolky

Alu disky pro sportovní čtyřkolky

Špičkové hliníkové disky ITP mají podstatně vyšší pevnost než konkurenční disky. Jsou pečlivě vyrobené z hliníku letecké kvality, a oproti originálním kolům mívají obvykle také větší offset, čímž čtyřkolce přidávají na stabilitě, aniž by jí ubíraly na ovladatelnosti.

Systém ITP Beadlock
ITP disky se systémem Beadlock mají možnost pevně upnout vnější patku pneumatiky mezi disk a upevňovací límec, čímž účinně brání odražení pneumatiky od ráfku při driftování nebo při bočních nárazech do kola, a zabraňují tak vyzutí pneumatiky, defektu a následné ztrátě tlaku.

Více informací na www.itptires.cz

O firmě ITP
Americká firma ITP je světovou jedničkou na trhu ATV pneumatik a disků. Pneumatiky ITP jsou vyráběné přímo v USA s využitím nejnovějších technologií, které jsou neustále zdokonalované. Díky náročným počítačovým simulacím, tisícům hodin testování v reálných podmínkách a díky vysoké kvalitě výroby získaly pneumatiky ITP své jedinečné schopnosti - dokonalou trakci, vynikající záběrové vlastnosti v podélném i příčném směru, špičkovou odolnost proti průrazu, vysokou samočisticí schopnost a dlouhou životnost. Tým zkušených testovacích jezdců porovnává, hodnotí a vybírá ty nejlepší směsi, profily a výšky vzorku, testuje pneumatiky v nejrůznějších podmínkách. Úspěšnost pneumatik ITP se pak promítá do mnoha vítězství v porovnávacích testech, nejrůznějších ocenění, do předlouhé řady vítězství na závodních tratích celého světa, ale zejména se měří oblíbeností pneumatik ITP mezi běžnými čtyřkolkáři.

Radiální technologie
Firma ITP je uznávána jako průkopník radiálních čtyřkolkových pneumatik. Radiální konstrukce se dnes stala standardem konstrukce čtyřkolkových pneumatik, protože přináší celou řadu výhod: flexibilnější boky pneumatiky dělají jízdu podstatně pohodlnější, radiální pneumatiky lépe absorbují nárazy a lépe kopírují terén, mají lepší trakci, protože jejich kontaktní plocha se při zatížení zvětšuje a dobře snášejí vysoká boční zatížení v zatáčkách. Radiální konstrukci využívá většina pneumatik ITP.

Oficiální autorizovaní prodejci značkových amerických pneumatik a disků ITP v České a Slovenské republice

Pro konkrétní dotazy a informace o dostupnosti zboží, doplňků a příslušenství kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce, a to nejlépe telefonicky, případně mailem.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz yadea.cz aspshop.cz