Would you rather switch to English version?

Kimpex

Boxy, ochranné rámy, nárazníky a další doplňky a příslušenství pro čtyřkolky.
Kanadská firma Kimpex je jedním z největších světových dodavatelů a distributorů doplňků a příslušenství pro čtyřkolky. Jako oficiální dovozci do České a Slovenské republiky nabízíme výběr těch nejžádanějších produktů z nabídky Kimpex - plastové ATV boxy včetně boxů s integrovaným sedadlem pro spolujezdce, ochranné rámy zadních blatníků, robustní přední a zadní nárazníky, zimní příslušenství. Naše nabídka doplňků Kimpex dále zahrnuje například radlice na shrnování sněhu, čelní plexištíty, rozšíření blatníků a mnoho dalších doplňků, které z vaší čtyřkolky udělají dokonalý nástroj pro práci nebo jízdu v terénu. Inovativní doplňky kanadské firmy KIMPEX jsou zárukou nejvyšší kvality, prvotřídního zpracování a vysoké užitné hodnoty.

Kimpex
Plastové boxy na čtyřkolky

Plastové boxy na čtyřkolky

Úložných prostorů na čtyřkolce není nikdy dost. Plastové boxy kanadské firmy KIMPEX jsou zárukou vysoké kvality, prvotřídního zpracování a vysoké užitné hodnoty. Nabízíme široký sortiment značkových ATV boxů včetně boxů s integrovaným sedadlem pro spolujezdce. Plastové ATV boxy KIMPEX snesou velká zatížení, chrání věci uvnitř proti vodě, jsou uzamykatelné a fungují i jako sedadlo pro spolujezdce s pohodlnou opěrkou zad.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Nárazníky a ochranné rámy

Nárazníky a ochranné rámy

Pro ochranu přední a zadní části čtyřkolky, světlometů a zadních světel při práci v lese nebo v náročném terénu nabízíme robustní přední a zadní nárazníky KIMPEX, které ochrání nedotknutelnost vaší čtyřkolky i při závodech. Široký výběr pro všechny běžné čtyřkolky. Inovativní ochranné rámy zadních blatníků s integrovanými stupačkami pro spolujezdce jsou nejnovějším způsobem ochrany čtyřkolek. Jedinečné praktické řešení pro jízdu ve dvou spojuje ochranu zadních blatníků s opěrou pro nohy spolujezdce.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Rozšíření blatníků čtyřkolek

Rozšíření blatníků čtyřkolek

Rozšíření blatníků z odolného polyetylénu je velmi účinná a efektivní ochrana před odletujícím blátem a odstřikující vodou. Rozšíření blatníků KIMPEX vypadají velmi elegantně, kromě jezdce i spolujezdce chrání také boky vaší čtyřkolky před poškozením, a pokud je odřete, dají je snadno vyměnit.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

KIMPEX Trunk Nomad

KIMPEX Trunk Nomad

Montážní návod - CZ • 1 MB

Oficiální autorizovaní prodejci značky KIMPEX v České a Slovenské republice

Rozsáhlá síť oficiálních prodejců značkových kanadských doplňků KIMPEX v České a Slovenské republice.  

Pro konkrétní dotazy a informace o dostupnosti zboží, doplňků a příslušenství kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce, a to nejlépe telefonicky, případně mailem.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz yadea.cz aspshop.cz