Would you rather switch to English version?

Shark Professional Accessories

Profesionální pracovní příslušenství Shark pro čtyřkolky, UTV, Side-by-side a ostatní pracovní stroje je s využitím nejmodernějších technologií pečlivě vyvinuté tak, aby spolehlivě fungovalo a splňovalo nejvyšší profesionální požadavky. Používání kvalitních materiálů, certifikovaná kontrola kvality a promyšlená konstrukce testovaná v nejtěžších podmínkách zaručuje vysokou kvalitu, odolnost a spolehlivost produktů Shark Professional Accessories, abyste vy mohli pracovat snáze a rychleji, a abyste se na produkty Shark mohli vždy spolehnout. Shark Professional Accessories - profesionální výrobky nejvyšší kvality.

Shark Accessories
Radlice na čtyřkolky a UTV

Radlice na čtyřkolky a UTV

V naší nabídce naleznete široký výběr plastových i ocelových radlic. S radlicemi Shark snadno a rychle odklidíte sníh z příjezdové cesty nebo z parkoviště, ale jsou stejně tak vhodné i pro ostatní sypké materiály jako je štěrk, písek, hlína, uhlí, mulč atd. Radlice Shark jsou provozně tiché a šetrné ke stahované ploše, a jsou vhodné pro všechny způsoby odklízení a všechny typy čtyřkolek a UTV.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Hliníkové kryty podvozku

Hliníkové kryty podvozku

Hliníkové kryty podvozku Shark jsou nejlepším způsobem, jak ochránit podvozek, A-ramena, spodek motoru a celou spodní část vaší čtyřkolky před poškozením od kamenů, skal, pařezů a dalších přirozených nepřátel. Podvozkové kryty Shark jsou vyrobené z vysoce pevného lehkého 4 mm hliníku letecké kvality, včetně montážních otvorů pro snadnou údržbu čtyřkolky bez nutnosti demontáže krytu.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Plastové a textilní ATV boxy

Plastové a textilní ATV boxy

Luxusní velkoobjemové zadní plastové boxy a textilní brašny Shark nabízejí obrovský vnitřní prostor a špičkovou odolnost a kvalitu. Uzamykatelné, s kvalitním těsněním proti vnikání vody, z vysokohustotního nárazuodolného polyetylénu, s integrovaným sedadlem pro spolujezdce jsou zadní plastové ATV boxy Shark Professional Accessories neocenitelné pro cestování, profesionální práci, rybaření nebo lov. V nabídce najdete i boxy pro UTV.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Inteligentní nabíječka baterií CN-4000

Inteligentní nabíječka baterií CN-4000

Plně automatická univerzální invertorová nabíječka pro nabíjení všech druhů 12V a 6V baterií - dolévacích, bezúdržbových (MF), gelových, kalciových, AGM, EFB s kapacitou 1.2-130Ah, paměťová funkce, 9 nabíjecích programů, pro nabíjení motocyklových, čtyřkolkových i automobilových baterií. Ochrana před jiskřením, proti přepólování, zkratu, přehřátí a přebití. Signalizace pomocí velkého LCD displeje a LED diod.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Automatická inteligentní nabíječka CB-750

Automatická inteligentní nabíječka CB-750

Plně automatická univerzální invertorová nabíječka pro nabíjení všech druhů 12V a 6V baterií - dolévacích, bezúdržbových (MF), gelových, kalciových, AGM, EFB s kapacitou 1.2-30Ah, pro nabíjení motocyklových a čtyřkolkových baterií. Nabíjecí proud: 0,75A    (12V, 6V). Napájení: 220 - 240V, 50/60Hz. Délka napájecího kabelu k bateriovým svorkám cca 1,9 m. 

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

SHARK Jump Starter EPS-204

SHARK Jump Starter EPS-204

Výkonný multifunkční startovací zdroj Shark EPS-204 je skvělým pomocníkem pro nouzové startování čtyřkolek, UTV a motocyklů. Shark EPS-204 je však zároveň velmi výkonný jako powerbanka - externí zdroj pro nabíjení elektronických zařízení. Shark EPS-204 můžete navíc využít i pro napájení 12V zařízení jako autolednička, autovysavač apod. Vysokokapacitní lithium-polymerový akumulátor má kapacitu 10 000mAh, 2 výstupní USB porty, vestavěnou multifunkční LED svítilnu s SOS režimem a stejnosměrný výstup 12V a 19V.

Více u autorizovaných prodejců na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

 

SHARK Jump Starter EPS-400

SHARK Jump Starter EPS-400

Výkonná multifunkční voděodolná powerbanka Shark Jump Starter je ideálním pomocníkem pro nouzové startování spalovacích motorů s vybitou autobaterií. S touto powerbankou nastartujete váš motor vždy a nemusíte se obávat, že vám vybitá baterie překazí jízdu. Další funkce je stejně úžasná, jako vysokovýkonný externí zdroj pro nabíjení notebooků, MP3 přehrávačů, tabletů, GPS navigací, mobilních telefonů a dalších elektronických zařízení. Kompaktní provedení a nízká hmotnost umožňují brát tuto výkonnou startovací stanici neustále s sebou, a přitom má dost síly pro až 30 startování spalovacích motorů až do objemu 4 L. Startovací zdroj Shark EPS-400 můžete navíc využít i pro napájení různých 12V spotřebičů jako je autochladnička, autovysavač, 12V kompresor, rychlovarné konvice, ohřívače a vařiče. EPS-400 je vybavena dvěma výstupními USB porty, vestavěnou multifunkční LED svítilnou s SOS funkcí a stejnosměrnými výstupy 12V.

Více u autorizovaných prodejců na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Vozíky Garden 680

Vozíky Garden 680

Univerzální ATV vozíky s velkou sklápěcí korbou a širokými nízkotlakými pneumatikami mají nízký tlak na půdu, minimálně se boří a jsou velmi šetrné k trávě a porostu. Díky vysoké nosnosti a velké korbě z kvalitního plastu můžete bez obav naložit a odvést všechno, co potřebujete: dříví, trávu, zahradní odpad, zeminu a další sypké nebo kusové materiály. Robustní konstrukce z práškově lakovaných ocelových profilů dává vozíkům dlouhou životnost a vysokou odolnost. 

Více informací u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Profesionální vozíky řady WOOD

Profesionální vozíky řady WOOD

Značkové vozíky řady WOOD nabízejí velký objem, vysokou odolnost a kvalitní zpracování. Jsou ideální pro těžké a profesionální práce na zahradě, farmě, v lese. Dvounápravový vozík WOOD 1500 s výkyvnými nápravami je neocenitelný při svážení dřeva, lovu, převážení těžkých nákladů a sypkých, zahradních nebo stavebních materiálů. Pro dlouhé náklady lze obě čela nebo celou korbu sejmout a náklad naložit pomocí jeřábu. Vozíky Shark řady WOOD jsou profesionální výrobky vysoké kvality, nabízejí bezkonkurenční terénní prostupnost díky širokým nízkotlakým pneumatikám, robustní konstrukci a dlouhou životnost díky galvanické ochraně a kvalitnímu práškovému lakování.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Posypové vozíky 160 kg

Posypové vozíky 160 kg

Posypový vozík Shark je vynikajícím pomocníkem při rozvozu a rozmetání hnojiv, setí a dosévání trávy a ošetřování zahrad a trávníků. V zimě je neocenitelné při údržbě komunikací pro rozmetání soli, písku, štěrku a dalších posypových materiálů. Rozmetadlo Shark je určeno k tažení za čtyřkolkou, UTV nebo zahradním traktorem, míchací ústrojí v násypce zajišťuje plynulé a rovnoměrné podávání materiálu a zabraňuje ucpávání rozmetacích lopatek. Možnost jemného plynulého nastavení pro přesné dávkování. Robustní ocelová konstrukce. Nosnost 160 kg.

Více informací u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Lehké hobby vozíky Garden 150 / 300

Lehké hobby vozíky Garden 150 / 300

Tyto vozíky jsou skvělým pomocníkem na zahradě nebo menší farmě, při odvozu dřeva, trávy, listí, zahradního odpadu, stavebních materiálů atd. Šikmé zadní čelo umožňuje snadné vykládání, takže se s vozíky velmi dobře pracuje. Robustní ocelový práškově lakovaný rám je odolný vůči korozi, korba z vysoce kvalitního extrémně odolného plastu spolehlivě funguje i v zimních mrazech.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

LED světla a LED světelné rampy

LED světla a LED světelné rampy

Vysokovýkonná profesionální přídavná a pracovní světla a světelné rampy SHARK dokáží proměnit noc v den. Tato vysoce svítivá světla nové generace s účinnou LED technologií jsou navíc mimořádně odolná, a jsou proto ideální pro čtyřkolky, motocykly, terénní auta, pick-upy, přívěsy, čluny, nákladní automobily, bagry, nakladače a další pracovní techniku. Velmi silný zdroj světla s nízkou spotřebou proudu zajišťují vysoce kvalitní LED moduly CREE nebo EPISTAR s dosvitem až 950 m a účinností překonávající xenony i halogenová světla. LED světla a světelné rampy Shark jsou zcela bezúdržbové, svítí i pod vodou a jejich životnost dosahuje desítky tisíc hodin. Možnost vrchní, spodní i boční montáže.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Univerzální elektrické vyhřívání sedadel

Univerzální elektrické vyhřívání sedadel

Univerzální elektrické vyhřívání SHARK je určené pro vyhřívání sedadel čtyřkolek, UTV, motocyklů, sněžných skútrů atd. Velmi tenká, pružná a přitom odolná karbonová topná tělíska mají velmi rychlý nástup tepla a poskytují úžasné pohodlí během jízdy v zimě. Univerzální elektrické vyhřívání SHARK lze snadno namontovat, pro instalaci není třeba žádné lepidlo, nabízí dva stupně vyhřívání a příkon 35 W.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Profesionální motorová sekačka SHARK 117cm

Profesionální motorová sekačka SHARK 117cm

Výkonná benzínová profesionální sekačka Shark se širokým záběrem je určená pro sekání a ošetřování středně velkých až velkých ploch na zahradách, parcích a malých farmách. Silný čtyřtaktní benzínový motor s elektrickým startováním a vysoká rychlost otáčení nožů znamená přesný a čistý řez. Sekačku lze připojit za všechny typy čtyřkolek, UTV a zahradních traktorů

Více informací u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Vyhřívané rukojeti

Vyhřívané rukojeti

Vyhřívané ATV rukojeti Shark využívají moderní inovativní technologie a mikroprocesorové řízení pro efektivní výhřev bez tendencí k přehřívání. Vyhřívané rukojeti Shark Lock-On se montují velmi snadno a rychle díky promyšlenému systému uchycení bez nutnosti lepení, který navíc 100% zabraňuje jakémukoliv protáčení gripů na řídítkách. Pro všechny značky a modely čtyřkolek.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Skládací hliníkové nájezdové rampy

Skládací hliníkové nájezdové rampy

Se skládacími hliníkovými nájezdy Shark snadno a bezpečně naložíte vaší čtyřkolku, ATV, UTV, motocykl, zahradní techniku apod. Lehké a robustní rampy Shark jsou vyrobené z vysoce pevného leteckého duralu třídy 6016/T6 a mají vyvýšené bočnicemi pro bezpečné vedení stroje. Obloukový tvar navíc umožňuje naložit i stroje s malou světlou výškou jako jsou například zahradní sekačky. Středový nosník zajišťuje zvýšenou únosnost, pogumované konce zabraňují poškrábání podlahy.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

ATV čelní mulčovač s motorem Honda

ATV čelní mulčovač s motorem Honda

Výkonný travní mulčer je určen k sečení a mulčování udržovaných a neudržovaných travnatých ploch, náletů, příkopů apod. Díky samostatnému pohonu benzínovým motorem HONDA lze pohodlně sladit rychlost pojezdu s otáčkami mulčeru. Díky montáži na přední část čtyřkolky lze s mulčerem snadno a lehce manipulovat podél plotů, stromů, rohů a různých překážek. Oproti taženým mulčerům se snadno vyhnete, objedete překážku, lépe vidíte sečenou plochu a rychle reagujete na sečený terén. Mulčovací nože jsou speciálně konstruované pro sečení neudržovaného travnatého porostu i pravidelně udržovaných travnatých ploch.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Zametací kartáč PROFI pro čtyřkolky / UTV

Zametací kartáč PROFI pro čtyřkolky / UTV

Zametací kartáč PROFI je určen k připojení ke všem běžným typům čtyřkolek / UTV pro profesionální zametání velkých ploch, cest, chodníků, parkovišť, továrních hal a k odklízení sněhu v zimním období. Zametací kartáč je poháněn samostatným benzínovým motorem HONDA 6.5 HP, který umožňuje pohodlně prizpůsobovat otáčky kartáče rychlosti jízdy. Snadné a rychlé připojení a odpojení bez potřeby nářadí. Do adaptéru kartáče lze upevnit také sněžnou radlici.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Profesionální mulčovač s motorem Honda

Profesionální mulčovač s motorem Honda

Mulčovací sekačka Shark ATV120 je výkonný pomocník určený k připojení za čtyřkolku, UTV nebo malý traktor. Poháněná spolehlivým čtyřdobým motorem Honda je oblíbená při profesionální údržbě parků v obcích a městech, při údržbě příkopů a travnatých ploch kolem silnic, v zahradnictvích, sadařstvích, v areálech firem, při likvidaci přerostlých porostů na velkých plochách, likvidaci bramborových natí, chmelového odpadu atd. Sekačka je mimořádně vhodná pro práce v těžko přístupném a členitém terénu, ale ocení jí i soukromníci při hobby použití k udržování větších travnatých ploch, mulčování, sekání přerostlé trávy, plevele, náletů a podobně. Díky nízkému tlaku na půdu sekačka nevytváří koleje v měkkém podkladu a minimalizuje škody na porostu. Snadno nastavitelná výška sekání. Záběr 120 cm.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Sada pro opravu pneumatik

Sada pro opravu pneumatik

Se sadou pro opravu pneumatik Shark opravíte defekt během několika minut. Sada obsahuje vše, co je pro spolehlivou a rychlou nouzovou opravu bezdušových pneumatik třeba, včetně vulkanizačního lepidla a pěti opravných knotů. Jednoduché použití pro motocykly, čtyřkolky, skútry a mopedy.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Univerzální držáky nářadí

Univerzální držáky nářadí

Univerzální držáky Shark umožňují rychlé a spolehlivé připevnění nářadí, ATV příslušenství, zbraní, lesního a zahradního nářadí, rybářského náčiní atd. na čtyřkolku nebo UTV. Pomohou také udržet pořádek na chatě, chalupě nebo v domácnosti, využití najdou v záchranných a speciálních službách, v přepravě nebo v průmyslu. Držáky jsou odolné proti stárnutí, povětrnosti, UV záření i slané vodě.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Shark Jump Start EPS-400

Shark Jump Start EPS-400

Uživatelský manuál (SK) • 1 MB

Shark kovová radlice 150cm

Shark kovová radlice 150cm

Návod k obsluze (CZ,SK) • 2 MB

Nabíječka CB-750

Nabíječka CB-750

Návod k obsluze (CZ) • 1 MB

Vozík Garden 680 4Wheel

Vozík Garden 680 4Wheel

Návod k obsluze (CZ) • 3 MB

Nabíječka Shark CN-4000

Nabíječka Shark CN-4000

Návod k obsluze (CZ) • 1 MB

Nabíječka Shark CT-2000

Nabíječka Shark CT-2000

Návod k obsluze (SK) • 0 MB

LED světla a rampy

LED světla a rampy

Návod k obsluze (CZ) • 1 MB

LED světla a rampy

LED světla a rampy

Návod na obsluhu (SK) • 1 MB

Univerzální radlice Shark (2021)

Univerzální radlice Shark (2021)

Návod k obsluze (CZ) • 2 MB

Univerzální radlice Shark (2021)

Univerzální radlice Shark (2021)

Návod na obsluhu (SK) • 2 MB

Vozík Wood 1500

Vozík Wood 1500

Návod na obsluhu (SK) • 1 MB

Vozík Garden 680

Vozík Garden 680

Návod na obsluhu (SK) • 1 MB

Vozík Wood 550

Vozík Wood 550

Návod na obsluhu (SK) • 1 MB

Vozík Garden 550

Vozík Garden 550

Návod na obsluhu (SK) • 1 MB

Posypový vozík Shark / 160 kg

Posypový vozík Shark / 160 kg

Návod k obsluze (CZ) • 6 MB

ATV sekačka - 117CM

ATV sekačka - 117CM

Návod k obsluze (CZ) • 4 MB

Posypový vozík Shark / 60 kg

Posypový vozík Shark / 60 kg

Návod k obsluze (CZ) • 2 MB

Vozík WOOD 1500

Vozík WOOD 1500

Návod k obsluze (CZ) • 2 MB

Vozík WOOD 550

Vozík WOOD 550

Návod k obsluze (CZ) • 1 MB

Vyhřívání sedaček Shark

Vyhřívání sedaček Shark

Návod k obsluze (DE) • 1 MB

Univerzální radlice Shark

Univerzální radlice Shark

Uživatelský manuál (CZ) • 2 MB

Nabíječka Shark CT-2000

Nabíječka Shark CT-2000

Návod k obsluze (CZ) • 0 MB

Profesionální rotační kartáč

Profesionální rotační kartáč

Návod k obsluze (CZ,EN,DE,PL) • 4 MB

ATV/UTV nájezdy

ATV/UTV nájezdy

Návod k obsluze (CZ) • 1 MB

Vyhřívání sedadel Shark

Vyhřívání sedadel Shark

Návod k obsluze (CZ) • 1 MB

Jump Start EPS-204

Jump Start EPS-204

Návod k obsluze (CZ) • 4 MB

Vyhřívané gripy Shark

Vyhřívané gripy Shark

Návod k obsluze (CZ/EN) • 2 MB

Jump Start EPS-203

Jump Start EPS-203

Návod k obsluze (CZ) • 1 MB

Kryty podvozku TGB1000

Kryty podvozku TGB1000

Montážní manuál (CZ) • 1 MB

Shark ruční naviják

Shark ruční naviják

Návod k obsluze (CZ) • 1 MB

Shark mulčovač (Honda GX390)

Shark mulčovač (Honda GX390)

Návod k obsluze (CZ) • 5 MB

Vozík Garden 680

Vozík Garden 680

Návod k obsluze (CZ) • 2 MB

Vyhřívání sedadel Shark

Vyhřívání sedadel Shark

Návod na obsluhu (SK) • 1 MB

Vozík Garden 680 4Wheel

Vozík Garden 680 4Wheel

Návod na obsluhu (SK) • 2 MB

ATV přední plexi

ATV přední plexi

Návod k obsluze (CZ) • 3 MB

Vyhřívané gripy Shark

Vyhřívané gripy Shark

Návod na obsluhu (SK) • 1 MB

Lawn Mover 117 cm

Lawn Mover 117 cm

Návod k obsluze (CZ) • 3 MB

Nabíječka Shark CN-4000

Nabíječka Shark CN-4000

Návod na obsluhu (SK) • 1 MB

Oficiální autorizovaní prodejci značkových dopňků Sahrk Accessories v České a Slovenské republice.

Pro konkrétní dotazy a informace o dostupnosti zboží, doplňků a příslušenství kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz yadea.cz aspshop.cz