TJD

Odpružené kanadské sněžné pásy pro čtyřkolky a UTV od oficiálního dovozce pro ČR, Slovensko a Polsko.

Čtyřkolkové pásy přední kanadské firmy TJD rozšiřují možnosti čtyřkolek 4x4 v zimě, takže Vaši čtyřkolku můžete používat místo sněžného skútru. Díky robustní konstrukci a odolnému materiálu pásů umožňují pásy TJD jezdit nejen na sněhu, ale také na polních a lesních cestách, nevadí jim ani bláto, písek nebo šotolina. Další významnou výhodou ATV pásů TJD je, že jsou jako jediné na světě odpružené. Odpružení pásů TJD nahrazuje tlumicí schopnost pneumatik a proto je jízda s pásy TJD daleko plynulejší než s jinými ATV pásy. Jízda na neodpérovaných pásech je nejen nepříjemná a únavná, protože všechny nárazy se přímo přenášejí do rukou, paží a ramen, ale navíc také zvýšeně namáhá komponenty řízení a zavěšení kol, což zkracuje životnost těchto komponentů. Pásy TJD XGen mají také vůbec nejnižší valivý odpor ze všech ATV / UTV pásů na trhu.

Oficiální stránky dovozce: www.tjd-canada.cz

TJD
Pásy TJD XGEN 4S

Pásy TJD XGEN 4S

Kanadské pásy TJD Xgen 4S pro čtyřkolky s pohonem 4x4 umožňují skutečně celoroční použití - v zimě, na jaře, v létě; stejně spolehlivě fungují na sněhu i v blátě, nezničí je písek ani štěrk - pásový systém TJD Xgen 4S zcela nově definuje jízdu v každých podmínkách. ATV pásy TJD Xgen 4S zároveň přinášejí podstatné výhody oproti sněžným skútrům, např. výrazně nižší pořizovací náklady nebo schopnost jezdit i na površích beze sněhu. Snadná a rychlá montáž namísto kol, vysoká prostupnost terénem, stabilní a přesné řízení, nízký valivý odpor a jedinečná trakce. Flexibilní konstrukce pásů umožňuje překvapivě klidnou, pohodlnou a příjemnou jízdu. Pásy jsou dodávány včetně potřebných adaptérů pro Vaší čtyřkolku. K dispozici i pro čtyřkolky od 300 cm3. Pásy TJD XGen 4S jsou schválené pro provoz na pozemních komunikacích ČR.

Více informací na www.tjd-canada.cz

UTV pásy TJD XTRACK 4S

UTV pásy TJD XTRACK 4S

Pásový systém TJD Xtrack 4S UTV je speciálně vyvinutý pro UTV vozidla s pohonem všech kol a pro ty nejtěžší podmínky. Pásy TJD Xtrack 4S nabízejí zásadní výhody oproti sněžným skútrům, od výrazně nižší pořizovací ceny až po možnost jezdit na všech površích. Pásy jsou konstruované pro celoroční používání, můžete s nimi jezdit na sněhu, v blátě, v písku, na šotolině i na štěrku, a všude Vám zajistí vynikající prostupnost terénem, stabilní a přesné řízení a jedinečnou trakci pro tahání těžkých nákladů. Snadná a rychlá montáž namísto kol. Flexibilní konstrukce podvozku a napínací kola se speciálními průrazuodolnými pneumatikami Absorb® poskytují překvapivě klidnou, pohodlnou a příjemnou jízdu. Pásy jsou dodávány včetně potřebných adaptérů pro Váš stroj. Pásy TJD Xtrack 4S UTV jsou schválené pro provoz na pozemních komunikacích ČR.

Více informací na www.tjd-canada.cz

Pásy TJD XGEN 98

Pásy TJD XGEN 98

Odpružené robustní a odolné pásy TJD XGEN 98 umožňují používat čtyřkolku na sněhu, ale lze je používat i na nezpevněných polních a lesních cestách beze sněhu, na blátě, písku, šotolině. Pásy XGEN 98 zaručují bezkonkurenční ovladatelnost a špičkovou prostupnost terénem, a díky patentovanému systému odpružení STS 4 také mimořádně pohodlnou a klidnou jízdu tak jako na pneumatikách. Snadno ovladatelné pásy TJD XGEN 98 jsou vhodné pro užitkové čtyřkolky s pohonem všech kol a dostatečným výkonem motoru, doporučený objem motoru je alespoň 500ccm. Pásy jsou homologované pro provoz na pozemních komunikacích.

Více informací na www.tjd-canada.cz

Servis a náhradní díly

Servis a náhradní díly

Péče o zákazníka u nás nekončí prodejem. Po celou dobu užívání Vašich pásů TJD Vám můžeme zajistit profesionální péči v jedné z nejširších sítí autorizovaných servisů v celé České republice i na Slovensku. Klademe důraz na vysokou profesionalitu, a kromě kompletního servisu můžeme garantovat také rychlé dodání náhradních dílů, které neustále vedeme skladem v našem centrálním skladu v Žebráku u Berouna.

Historie firmy TJD

Kanadská společnost TJD Manufacturing je předním světovým výrobcem odpérovaných čtyřkolkových pásů s dlouholetou tradicí. Firmu založil Kanaďan Jean Després jako úspěšný výrobce hliníkových sněžnic. Rámy sněžnic se do té doby vyráběly ze dřeva, které však při velkých mrazech často praskalo. A pokud sněžnice praskla hluboko v divočině, byl to velký problém. Po Desprésových hliníkových sněžnicích se proto ihned strhla obrovská poptávka a tak Jean Després založil společně s Nancy Perreaultovou firmu na jejich průmyslovou výrobu. Významnou událostí v historii firmy TJD Manufacturing znamenal příchod terénních čtyřkolek na trh. Terénní čtyřkolky začali kanadští farmáři používat ve velkém a Jean Després začal přemýšlet, jak zajistit, aby se čtyřkolky mohly používat i v zimě, ve sněhu. Již první prototyp pásů se osvědčil ve spolupráci s jedním z předních kanadských distributorů ATV příslušenství a doplňků je Després začal vyrábět. Pásy TJD zaznamenaly hned od počátku velký obchodní úspěch, prognóza prodejů pro první rok - 250 kusů, byla překročena hned několikanásobně, prodalo se 900 sad! I v následujících letech prodeje stoupaly o stovky procent, čtyřkolkové pásy TJD se staly úspěšným artiklem. Nastal velmi rychlý rozvoj firmy TJD, v jediném roce se firma i dvakrát stěhovala do větších prostor. Dnes je firma TJD Manufacturing s investicemi ve výši více než 2 milionů USD a mnoha specializovanými CNC obráběcími stroji na světové technologické špičce.

TJD X-Track 4S

TJD X-Track 4S

Návod k obsluze CZ

TJD X-Gen 4S

TJD X-Gen 4S

Návod k obsluze CZ

TJD X-Gen III

TJD X-Gen III

Návod k obsluze CZ

Oficiální autorizovaní prodejci značky TJD v České a Slovenské republice

Rozsáhlá síť oficiálních prodejců a autorizovaných servisů TJD v České a Slovenské republice.

Pro konkrétní dotazy a informace o dostupnosti zboží, doplňků a příslušenství kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce, a to nejlépe telefonicky, případně mailem.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace