Would you rather switch to English version?

Bercomac

Společnost Bercomac se sídlem v Kanadě je rodinný podnik, který vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní příslušenství pro čtyřkolky, UTV a traktory. S dlouholetými zkušenostmi v oboru patří mezi hlavní produkty společnosti Bercomac sněhové frézy poháněné motory Honda nebo Kohler.

Bercomac
sněhové FRÉZY PRO ATV

sněhové FRÉZY PRO ATV

Robustní a praktické kanadské sněhové frézy Bercomac jsou vyráběné pro čtyřkolky v šířkách 122 cm (48") a 138 cm (54"). Frézy Bercomac jsou dvoustupňové, a jsou poháněné silnými a spolehlivými motory Kohler nebo Honda pro snadné odklízení čerstvého i namrzlého sněhu z chodníků a příjezdových cest. Velkou výhodou je také velmi rychlá montáž na většinu čtyřkolek za méně než 5 minut.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

sněhové FRÉZY PRO UTV

sněhové FRÉZY PRO UTV

Profesionální sněhové frézy Bercomac si snadno poradí s jakýmkoli množstvím sněhu. Vybavené výkonnými a spolehlivými benzinovými motory Honda, a s pracovním záběrem 167 cm (66") a 183 cm (72") jsou dvoustupňové UTV sněhové frézy Bercomac ideální pro odstraňování sněhu ze středně velkých a velkých ploch se zpevněným povrchem - z asfaltu, betonu či dlažby. Vyrobeno v Kanadě.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Honda motor GX690

Honda motor GX690

Návod k obsluze (CZ) • 3 MB

Bercomac

Bercomac

Návod k obsluze (EN) • 43 MB

Oficiální autorizovaní prodejci doplňků a příslušenství distribuované v síti ASP Group s.r.o.

Seznam a kontakty oficiálních dealerů, kteří prodávají námi dovážené doplňky a příslušenství značek
SHARK ACCESSORIES, BULLDOG TIRES, ODI grips, DAX, COMEUP, FOX, FIMCO, BIG GUN EXHAUST, FASST COMPANY, HOUSER RACING, RPM, PRECISION, FRIXION, ULTIMAX, BLINGSTAR, MSR a další.

Pro konkrétní dotazy a informace o dostupnosti zboží, doplňků a příslušenství kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce, a to nejlépe telefonicky, případně mailem.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz yadea.cz aspshop.cz