Would you rather switch to English version?

DAX

Detailně propracované, odolné a kvalitně vyrobené oblečení DAX kombinuje styl, pohodlí, vynikající komfort a maximální ochranu. Vyrobené z prodyšných oděruodolných materiálů je oblečení DAX velmi příjemné na nošení. Vaší bezpečnost zajišťují homologované chrániče, odolné materiály a vícenásobné prošití na všech exponovaných místech. Pohodlnou jízdu v každém počasí umožňují moderní prodyšné materiály, nepromokavé membrány, větrací vodotěsné zipy a zateplené odepínací vnitřní vložky. Veškeré oblečení DAX je dostupné skladem, ať jde o rukavice, chrániče těla, moto kalhoty nebo bundy, oblečení na silnici nebo do terénu, v pánském nebo dámském provedení.

DAX
Textilní bundy

Textilní bundy

Textilní motocyklové bundy DAX jsou vhodné na silnici, a díky vysoké prodyšnosti také do terénu, na čtyřkolku a enduro. Bundy DAX jsou vyrobené z pevných, moderních, oděruvzdorných, prodyšných a vodě odolných materiálů, vysokou bezpečnost zajišťují vyjímatelné chrániče ramen, loktů a zad s certifikací CE- Level 1 & 2. Bundy DAX jsou navržené do každého počasí - maximální komfort při jízdě poskytují vysoce prodyšné materiály, strečové panely, větrací zipy, nepromokavé prodyšné membrány a vyjímatelné vnitřní zateplené termovložky. Bundy DAX lze spojovat v jeden komplet s kalhotami, bezpečnost při jízdě v noci a za šera výrazně zvyšují reflexní prvky vzadu i vpředu.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Textilní kalhoty

Textilní kalhoty

Textilní kalhoty DAX jsou vhodné jak na silnici, tak díky jejich vysoké prodyšnosti i do terénu, na čtyřkolku nebo enduro. Kalhoty DAX jsou vyrobené z pevných, moderních, oděruvzdorných, prodyšných a vodě odolných materiálů, vysokou bezpečnost zajišťují vyjímatelné CE-certifikované chrániče na kolenou a bocích. Oblečení DAX je navržené do každého počasí - maximální komfort při jízdě poskytují vysoce prodyšné materiály, větrací zipy, nepromokavé prodyšné membrány a vyjímatelné vnitřní zateplené termovložky. Kalhoty DAX lze spojovat v jeden komplet s bundou, bezpečnost při jízdě v noci a za šera zvyšují reflexní prvky.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Moto rukavice

Moto rukavice

Rukavice DAX jsou kvalitní motocyklové rukavice navržené pro maximální bezpečnost a pohodlí. Rukavice vyrobené z hovězí anilínové kůže a prodyšných materiálů jsou vhodné pro použití v každém ročním období, na silnici i v terénu. Ergonomický střih a kvalitní materiály zaručují vysoké pohodlí při jízdě, integrované chrániče na kloubech a prstech a pěnové výztuže dávají rukavicím vysokou míru bezpečnosti a ochrany při pádu. Díky zdvojenému prošití a zdvojené vrstvě materiálu na namáhaných místech rukavice odolávají i dlouhodobému namáhání. Větrací chrániče na hřbetech prstů, panely z perforované kůže a z prodyšné síťoviny Air-Mesh zaručují efektivní větrání za horkých letních dní.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Chrániče a ochranné doplňky

Chrániče a ochranné doplňky

S vědomím, že jste chráněni, si vychutnáte vzrušení z off-roadové jízdy s daleko větším klidem. Motokrosové/offroadové chrániče těla, krunýře, motokrosové košile/vesty s chrániči a ledvinové pásy jsou to nejlepší, co můžete udělat pro ochranu horní části těla, ať už jezdíte motokros, enduro, čtyřkolky, downhill, BMX, snowboard nebo provozujete jakýkoli extrémní sport. Chrániče těla DAX poskytují komplexní ochranu celé horní části těla a přitom neomezují volný pohyb během jízdy; chránič páteře je přitom odnímatelný a samostatně použitelný na silniční motocykly a při lyžování.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Oficiální autorizovaní prodejci doplňků a příslušenství distribuované v síti ASP Group s.r.o.

Seznam a kontakty oficiálních dealerů, kteří prodávají námi dovážené doplňky a příslušenství značek
SHARK ACCESSORIES, BULLDOG TIRES, ODI grips, DAX, COMEUP, FOX, FIMCO, BIG GUN EXHAUST, FASST COMPANY, HOUSER RACING, RPM, PRECISION, FRIXION, ULTIMAX, BLINGSTAR, MSR a další.

Pro konkrétní dotazy a informace o dostupnosti zboží, doplňků a příslušenství kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce, a to nejlépe telefonicky, případně mailem.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz yadea.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace