Would you rather switch to English version?

Fasst

Prodej a oficiální distribuce patentovaných odpružených řídítek americké značky FASST

Závodní antivibrační řídítka FASST pro čtyřkolky a motokros nabízejí unikátní systém odpružení FLEXX, který zachycuje vibrace a nárazy do vašich rukou, loktů a ramen při jízdě. Řídítka FASST mají možnost nastavovat tuhost i míru propružení řídítek pomocí vyměnitelných silentbloků ze speciálních elastomerů. Řídítka FLEXX zvyšují míru kontroly nad strojem a efektivně snižují nepříjemnou a nebezpečnou únavu rukou při závodě a dlouhé jízdě.

Fasst
Odpružená řídítka Fasst Flexx

Odpružená řídítka Fasst Flexx

Jako oficiální dovozci nabízíme racingová odpružená řídítka FLEXX americké firmy FASST pro všechny populární modely čtyřkolek a motokrosových motocyklů. Řídítka FASST FLEXX jsou unikátní díky revolučnímu systému odpružení, který pouze ve směru působení sil zachycuje nárazy a vibrace do řídítek. Tyto rány, vibrace a údery se u neodpružených řídítek přímo přenášejí do vašich rukou, loktů a ramen, a výrazně urychlují nástup únavy, což je při závodech a dlouhých jízdách nejen nepříjemné a bolestivé, ale hlavně nebezpečné. Sortiment odpružených řídítek FASST doplňuje odpružené madlo pro spolujezdce vozidel Side-by-side, které snižuje únavu a bolest způsobenou nárazy a vibracemi a umožňuje spolujezdci lépe stabilizovat tělo.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Doplňky a příslušenství

Doplňky a příslušenství

Nabídka příslušenství k odpruženým řídítkům FASST FLEXX zahrnuje zejména náhradní elastomery pro nastavování tuhosti a míry pružení podle potřeby, chrániče řídítek z měkčeného extrudovaného polypropylénu, sady pro opravy a servis řídítek FASST nebo hliníkové nástavce na řídítka pro zástavbu tlumiče řízení.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Firma FASST Company
Lidé u Fasst Company žijí, jedí, spí a dýchají závoděním. Filosofie firmy je založena na přidané hodnotě v jejích produktech, na vývoji nových inovativních produktů, které překonávají konkurenci. Produkty značky FASST jsou celé kompletně vyráběné v USA a v průběhu celého výrobního procesu procházejí velmi přísnou kontrolou kvality každého komponentu.

Princip řídítek FLEXX
FLEXX je jedinečný patentovaný systém odpružení řídítek snižující vibrace a nárazy do rukou, loktů a ramen. Původně byl tento systém navržený jako poslední záchrana v případě katastroficky tvrdého dopadu na řídítka, ale přitom zároveň výrazně snižují únavu rukou při normální jízdě. Systém poskytuje kontrolovanou, předem zvolenou, konzistentní tuhost i míru propružení řídítek díky vyměnitelným silentblokům ze speciálních elastomerů o různé tuhosti. Řidítka FLEXX umožňují pružení pouze ve směru, v jakém se pohybuje přední vidlice nebo pérování čtyřkolky, v ostatních směrech, zejména ve směru řízení, zachovávají tuhost původních pevných řídítek. Výška řídítek FLEXX je nastavitelná díky dodávaným podložkám pod elastomerové silentbloky.

Výhody systému FLEXX
Výrazné snížení vibrací díky vzájemné interakci řídítek a pružných elastomerů. Absorpce nárazů snižuje přenos vibrací k jezdci, eliminuje nebezpečné odkrvení svalů na rukou a tím jejich únavu. Pružením řídítek pouze ve směru pohybu pérování tato řídítka dále eliminují vliv boulí, děr a tvrdých přistání, aniž by obětovaly schopnost přesné kontroly a ovládání stroje. Řídítka FLEXX jsou vyrobena z duralu letecké kvality (7000 series aluminum) na nejmodernějších CNC strojích. Minimální výrobní tolerance zajišťují, že každý díl řídítek je vyroben s maximální přesností. 

Internetové stránky výrobce: www.fasstco.com

Oficiální autorizovaní prodejci doplňků a příslušenství distribuované v síti ASP Group s.r.o.

Seznam a kontakty oficiálních dealerů, kteří prodávají námi dovážené doplňky a příslušenství značek
SHARK ACCESSORIES, BULLDOG TIRES, ODI grips, DAX, COMEUP, FOX, FIMCO, BIG GUN EXHAUST, FASST COMPANY, HOUSER RACING, RPM, PRECISION, FRIXION, ULTIMAX, BLINGSTAR, MSR a další.

Pro konkrétní dotazy a informace o dostupnosti zboží, doplňků a příslušenství kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce, a to nejlépe telefonicky, případně mailem.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz yadea.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace