Would you rather switch to English version?

Houser Racing

Racingové produkty Houser Racing, to jsou špičkové závodní technologie určené závodníkům, kteří chtějí zlepšit svoje výsledky. Firma HOUSER Racing si ve světě vrcholného čtyřkolkového závodění vybudovala pověst význačného technologického inovátora a jednoho z nejlepších výrobců špičkových závodních komponentů. Houser Racing - dokonale promyšlená a technicky vyspělá řešení pro sportovní závodní čtyřkolky.

Webové stránky výrobce: www.houser-racing.com

Houser Racing
Závodní hliníkové nášlapy

Závodní hliníkové nášlapy

Nášlapy Houser Racing zabraňují zaklínění sportovní čtyřkolky při závodě, ale hlavně chrání vaše nohy před mnohočetnými zlomeninami, pokud by vám bez nášlapů sklouzla při jízdě noha ze stupačky. Integrované chrániče pat zamezují kontaktu nohy s otáčejícími se zadními koly nebo spadnutí nohy pod kolo. Nášlapy Houser Racing splňují přísné nároky designu i bezpečnosti, a i při nízké hmotnosti poskytují extrémní odolnost a elegantní vzhled.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Závodní ramena

Závodní ramena

Delší A-ramena jsou nejlepším způsobem, jak zvětšit rozchod vaší čtyřkolky bez vedlejších negativních dopadů. Firma HOUSER Racing vyrábí závodní ramena pro standardní i prodloužené zdvihy pérování, ramena se systémem Slicast s možností odděleně nastavit odklon a záklon kol, a navíc s přípravou pro zástavbu samostavného systému TRICTRAC pro automatické vyrovnávání změny záklonu předních kol pro vylepšení jízdních vlastností vaší čtyřkolky.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Odpružené tyče řízení

Odpružené tyče řízení

Racingové tyče řízení Houser Racing vydrží daleko víc než tyče standardní, neohýbají se a ve spojení s odpruženými nástavci řídítek omezují přenos vibrací od motoru a rázů za jízdy, které se jinak přenášejí do vašich rukou. Tím výrazně snižují únavu při jízdě. Tyče řízení Houser Racing zároveň zmenšují poloměr zatáčení a omezují tzv. "bump steer" - nebezpečnou změnu geometrie přední nápravy při propérování. Tyče řízení Houser Racing jsou vyrobeny z extrémně pevné chrommolybdenové oceli třídy 4130, aby vydržely nejtěžší závodní podmínky.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Odpružené antivibrační řídítkové klemy

Odpružené antivibrační řídítkové klemy

Odpružené klemy řídítek Houser Racing výrazně snižují únavu rukou za jízdy. Pružné antivibrační uložení v pryžových pouzdrech omezuje přenos vibrací do řídítek, kvalitní masivní konstrukce z CNC obráběného  hliníku umožňuje lehce zvýšenou polohu řídítek pro dokonalou kontrolu nad strojem v každé  situaci.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Historie
Americkou firmu HOUSER Racing založil John Houser se svým synem Jeffem. Za svých studií na střední a vysoké škole se Jeff Houser aktivně věnoval závodění na čtyřkolkách a jeho otec čtyřkolku neustále zdokonaloval. John Houser jako promovaný technický inženýr brzy zjistil, že největší rezervy měly závodní čtyřkolky v podvozku a pérování. Tehdejší výrobci racingových dílů však nenabízeli dostatečně dobré komponenty, a tak se John Houser pustil do konstrukce a výroby vlastních A-ramen. Ramena Houser se záhy ukázala o mnoho lepší než konkurenční, Jeff Houser s nimi zajížděl takové výsledky, že je začali chtít i ostatní závodníci. Dnes je HOUSER Racing jedním z nejuznávanějších výrobců špičkových závodních ramen na světě.

Oficiální autorizovaní prodejci doplňků a příslušenství distribuované v síti ASP Group s.r.o.

Seznam a kontakty oficiálních dealerů, kteří prodávají námi dovážené doplňky a příslušenství značek
SHARK ACCESSORIES, BULLDOG TIRES, ODI grips, DAX, COMEUP, FOX, FIMCO, BIG GUN EXHAUST, FASST COMPANY, HOUSER RACING, RPM, PRECISION, FRIXION, ULTIMAX, BLINGSTAR, MSR a další.

Pro konkrétní dotazy a informace o dostupnosti zboží, doplňků a příslušenství kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce, a to nejlépe telefonicky, případně mailem.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz yadea.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace