Would you rather switch to English version?

Argo

ARGO, to jsou světově proslulá kanadská obojživelná vozidla, která dokáží jezdit po souši i po vodě. ARGO je ale také demonstrace možností současných terénních vozidel. Již 50 let je ARGO první volbou lovců, milovníků dobrodružství i profesionálů, kteří potřebují spolehlivou dopravu v nejnáročnějších prostředích. Vozidla ARGO bojují s požáry, dopravují záchranářské vybavení, jsou používána armádami. Kosmická divize ARGO vyvinula pro NASA měsíční rover na základě ARGA, který má přistát na měsíci. Terénní vozidla ARGO používají profesionálové, záchranáři, ale také soukromníci pro zábavu, přepravu ve volném terénu, lov nebo rybaření. ARGO - světový lídr v oblasti obojživelných terénních vozidel.

Argo
Proč ARGO?

Proč ARGO?

Ať už se jedná o komerční, vládní či veřejný sektor nebo o čistou zábavu, rybaření, lov nebo adrenalin, ARGO vyplňuje mezeru mezi užitkovými čtyřkolkami a těžkými terénními stroji. ARGO dokáže vyjet, projet a proplavat vše, dostane vás kamkoli chcete, s vybavením a zařízením které potřebujete, a to vše za cenu, kterou si můžete dovolit.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Vysoká mobilita na zemi i ve vodě

Vysoká mobilita na zemi i ve vodě

 • Pohon 8x8 a lehká robustní stavba dávají Argu nízký tlak na podložku a vysokou trakci na pevných i měkkých terénech včetně bláta, bažin a sněhu.
 • S přídavnými pásy zvládá ARGO nepřístupné terény bez zaváhání.
 • Díky nejnižšímu těžišti ze všech terénních vozidel vůbec má ARGO až 4x menší pravděpodobnost převrácení než stroje typu UTV.
  ARGO tak může zdolávat takové boční svahy, sklony a překážky, které jsou pro ostatní vozidla nedostupné.
 • ARGO plave a zdolává vodní překážky bez nutnosti jakýcholi předchozích příprav.
 • Odolné spodní kryty a velká světlá výška zabraňují uvíznutí stroje na terénních překážkách.
 • Exkluzivní trojitá diferenciální automatická převodovka dává strojům Argo mimořádně snadné řízení a udržuje všechna kola v neustálém záběru.
Šetrný k přírodě

Šetrný k přírodě

 • V ekologicky citlivých oblastech se ARGO pohybuje mimořádně šetrně a nepoškozuje životní prostředí.
 • S tlakem na podložku pouhých 7 kPa projíždí ARGO křehkými terénními prvky bez trvalého vlivu na vegetaci a podklad.
 • Kompletně utěsněný trup zaručuje, že všechny provozní kapaliny jsou spolehlivě zachycené uvnitř stroje, aby se zabránilo jakékoliv kontaminaci půdy a vody.
 • Účinný tlumič výfuku výrazně přispívá k mimořádně nízké celkové hlučnosti stroje.
 • Konstrukce a umístění výfukového systému minimalizuje nebezpečí vzniku požáru v suché vegetaci.
Avenger 8x8 ST

Avenger 8x8 ST

Nejprodávanější model Avenger 8x8 ST je určen všem, kdo vyžadují vysokou průchodnost, únosnost a robustnost. Je vhodný pro zábavu i profesionální těžkou práci v komerčním, vládním, veřejném či soukromém sektoru, je dostatečně pohodlný a snadno ovladatelný. Kapalinou chlazený motor Kohler s elektronickým vstřikováním paliva má dostatek síly pro jízdu měkkým pískem, vodou, sněhem, bažinami, močály, záplavovými oblastmi - prostě vším, co se vám postaví do cesty, a ještě utáhne 816 kg. Osm poháněných kol s nízkotlakými pneumatikami dává stroji vynikající trakci a ve vodě umožňuje plavbu rychlostí 5 km/h. Výbava zahrnuje vypouštěcí čerpadlo, kompletní kryty podvozku a praktické stupátko pro snadné nastupování a vystupování.

Specifikace

Aurora 800

Aurora 800

Představujeme zcela nové XTV Aurora 800 s progresivním řízením (APS). Aurora 8x8, to je nejen zcela nový model, ale také úplně nová generace terénních vozidel ARGO.Progresivní řízení ARGO PROGRESSIVE STEERING (APS) je technologickým milníkem, který poskytuje naprosto přesné řízení a výrazně usnadňuje ovládání. Model Aurora má levostranné řízení a o více než 20% více místa uvnitř. Nové pneumatiky pro klidnější jízdu, nižší hlučnost a lepší trakci. 

Specifikace

Aurora 800

Aurora 800

Specifikace (EN) • 0 MB

Aurora 800

Aurora 800

Specifikace (CZ) • 0 MB

Avenger 8x8 ST

Avenger 8x8 ST

Specifikace (CZ) • 1 MB

Avenger 8x8 ST

Avenger 8x8 ST

Specifikace (ENG) • 0 MB

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz yadea.cz aspshop.cz