Would you rather switch to English version?

TJD

Odpružené kanadské sněžné pásy pro čtyřkolky a UTV od oficiálního dovozce pro ČR, Slovensko a Polsko

Čtyřkolkové pásy přední kanadské firmy TJD rozšiřují možnosti čtyřkolek 4x4 a strojů UTV v zimě, takže v zimním období mohou s úspěchem nahradit drahý sněžný skútr. Navíc díky robustní konstrukci a odolnému materiálu pásů umožňují pásy TJD jezdit nejen na sněhu, ale také na hlíně, polních a lesních cestách, nevadí jim bláto, písek ani šotolina. Pásy TJD XGen mají také vůbec nejnižší valivý odpor ze všech ATV / UTV pásů na trhu.

Oficiální stránky dovozce: www.tjd-canada.cz

TJD
Pásy TJD XGEN 4S

Pásy TJD XGEN 4S

Kanadské pásy TJD Xgen 4S pro čtyřkolky s pohonem všech kol umožňují skutečně celoroční použití - v zimě, na jaře, v létě; stejně spolehlivě fungují na sněhu i v blátě, nezničí je písek ani štěrk - pásový systém TJD Xgen 4S zcela nově definuje jízdu v každých podmínkách. ATV pásy TJD Xgen 4S zároveň přinášejí podstatné výhody oproti sněžným skútrům, např. výrazně nižší pořizovací náklady nebo schopnost jezdit i na površích beze sněhu. Snadná a rychlá montáž namísto kol, vysoká prostupnost terénem, stabilní a přesné řízení, nízký valivý odpor a jedinečná trakce. Pásy TJD jsou dodávány včetně všech potřebných adaptérů pro Vaší čtyřkolku. K dispozici i pro čtyřkolky už od objemu 300 cm3. Pásy TJD XGen 4S jsou schválené pro provoz na pozemních komunikacích ČR.

Více informací na www.tjd-canada.cz

UTV pásy TJD XTRACK 4S

UTV pásy TJD XTRACK 4S

Pásový systém TJD Xtrack 4S UTV je speciálně vyvinutý pro UTV vozidla s pohonem všech kol a pro ty nejtěžší podmínky. Pásy TJD Xtrack 4S nabízejí zásadní výhody oproti sněžným skútrům, od výrazně nižší pořizovací ceny až po možnost jezdit na všech površích. Pásy jsou konstruované pro celoroční používání, můžete s nimi jezdit na sněhu, v blátě, v písku, na šotolině i na štěrku, a všude Vám zajistí vynikající prostupnost terénem, stabilní a přesné řízení a jedinečnou trakci pro tahání těžkých nákladů. Snadná a rychlá montáž namísto kol. Flexibilní konstrukce podvozku a napínací kola se speciálními průrazuodolnými pneumatikami Absorb® poskytují překvapivě klidnou, pohodlnou a příjemnou jízdu. Pásy jsou dodávány včetně potřebných adaptérů pro Váš stroj. Pásy TJD Xtrack 4S UTV jsou schválené pro provoz na pozemních komunikacích ČR.

Více informací na www.tjd-canada.cz

Zajištěný servis a náhradní díly

Zajištěný servis a náhradní díly

Péče o zákazníka u nás nekončí prodejem. Po celou dobu užívání Vašich pásů TJD Vám můžeme zajistit profesionální péči v jedné z nejširších sítí autorizovaných servisů v celé České republice i na Slovensku. Klademe důraz na vysokou profesionalitu, a kromě kompletního servisu můžeme garantovat také rychlé dodání náhradních dílů, které neustále vedeme skladem v našem centrálním skladu v Žebráku u Berouna.

Historie firmy TJD

Kanadská společnost TJD Manufacturing je předním světovým výrobcem odpérovaných čtyřkolkových pásů s dlouholetou tradicí. Firmu založil Jean Després, úspěšný výrobce hliníkových sněžnic. Rámy sněžnic se do té doby vyráběly výhradně ze dřeva, ale to při velkých mrazech často praskalo. A pokud sněžnice praskla někde hluboko v divočině, byl to problém. Po Desprésových hliníkových sněžnicích se proto okamžitě strhla obrovská poptávka a tak Després začal s jejich průmyslovou výrobou. Významným mezníkem v historii firmy TJD znamenal příchod terénních čtyřkolek. Čtyřkolky začali kanadští farmáři používat ve velkém a Jean Després začal přemýšlet, jak zajistit, aby se mohly používat i v zimě a ve sněhu. Již první prototyp jeho pásů se osvědčil, a tak je ve spolupráci s jedníém předním kanadským distributorem ATV příslušenství a doplňků Després začal vyrábět. Pásy TJD se ihned staly velkým obchodním úspěchem, prognóza prodejů pro první rok, 250 kusů, byla překročena hned několikanásobně, když se prodalo 900 sad. I v dalších letech prodeje stoupaly o stovky procent, čtyřkolkové pásy TJD se staly velmi úspěšným artiklem. Nastal velmi rychlý rozvoj firmy TJD, například jen v jediném roce se firma i dvakrát stěhovala do větších prostor. Dnes je TJD Manufacturing s investicemi přes 2 miliony USD a mnoha specializovanými CNC obráběcími stroji na světové technologické špičce.

TJD X-Track 4S

TJD X-Track 4S

Návod k obsluze CZ • 8 MB

TJD X-Gen 4S

TJD X-Gen 4S

Návod k obsluze CZ • 8 MB

TJD X-Gen III

TJD X-Gen III

Návod k obsluze CZ • 8 MB

Oficiální autorizovaní prodejci značky TJD v České a Slovenské republice

Pro konkrétní dotazy a informace kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace