Would you rather switch to English version?

LS2

Španělské přilby LS2, to je kvalita, atraktivní design a vynikající poměr ceny, výbavy a užitné hodnoty. LS2 jsou přilby vítězů rallye Dakar, své životy jim svěřují piloti z MotoGP, v přilbách LS2 závodí a vyhrávají profesionální závodníci i hobby jezdci, ale hlavně je ke své spokojenosti používají motorkáři, čtyřkolkáři a majitelé skútrů po celém světě. LS2, to je největší výběr helem všech kategorií, od integrálních a vyklápěcích přes otevřené, a skútrové až po přilby pro motokros a offroad, od cenově atraktivních přileb pro běžné používání až po špičkové karbonové modely. Jedno však mají přilby LS2 společné: kvalitní zpracování, vyjímatelné pratelné interiéry, vysokou bezpečnost a moderní atraktivní design. A navíc se velmi příjemně nosí.

Webové stránky dovozce: www.ls2.cz  /  www.ls2.sk                 
Webové stránky výrobce: www.ls2helmets.com

LS2
Integrální helmy

Integrální helmy

Integrální helmy LS2 poskytují vysokou bezpečnost jezdcům a spolujezdcům na rychlých silničních, sportovních a cestovních motocyklech, ale ocení je i majitelé malých motocyklů a skútrů. Integrální helmy LS2 těží z bohatých zkušeností značky v MotoGP, Moto2 a Moto3, které neustále posunují jejich technologie a vlastnosti na vyšší úroveň. V naší nabídce najdete špičkové integrální přilby ze skelných nebo karbonových kompozitů, stejně jako velmi oblíbené helmy z patentovaného materiálu KPA. Opticky korektní plexi s úpravami proti poškrábání a mlžení jsou v integrálních přilbách LS2 uchycená bez vyčnívajících bočnic a proto mají přilby LS2 nízkou hladinu vnitřního aerodynamického hluku. Velkou konkurenční výhodou přileb LS2 jsou vnitřní integrované sluneční clony, které chrání oči při jízdě v ostrém slunci, ale zároveň umožňují jasné vidění v noci a za snížené viditelnosti.

Více informací na www.ls2.cz

Výklopné a překlápěcí helmy

Výklopné a překlápěcí helmy

Výklopné přilby LS2 kombinují pohodlí otevřených helem a vysokou bezpečnost integrálních přileb. Díky odklápěcí přední části se pohodlně nasazují, a protože jsou homologované současně jako integrální i jako otevřené, lze v nich jezdit i s vyklopenou bradou. Kromě výklopných helem naleznete v naší nabídce i přilby překlápěcí, u nichž lze celá přední část překlopit úplně dozadu, takže přilba má i v odklopeném stavu malý aerodynamický odpor. Výklopné a překlápěcí helmy LS2 mají kvalitní celokovové zámky, čelní plexi s úpravami proti poškrábání a mlžení, a u většiny modelů vnitřní integrovanou sluneční clonu. Ta chrání vaše oči při jízdě v ostrém slunci, ale zároveň umožňuje jasné vidění v noci a za snížené viditelnosti. Díky snadnému nasazování jsou výklopné a překlápěcí helmy LS2 vhodné i pro majitele dioptrických brýlí.

Více informací na www.ls2.cz

Motokrosové helmy

Motokrosové helmy

Offroadové helmy LS2 pro motokros, enduro, supermoto a čtyřkolky jsou vzdušné, odolné a lehké. Všechny offroadové helmy LS2 - od vrcholných modelů, vítězů Rallye Dakar, přes přilby střední třídy až po základní typy mají všechny vysoce výkonné větrání a příjemné propracované interiéry. Tyto interiéry jsou vyrobené z antibakteriálních materiálů a jsou kompletně vyjímatelné a pratelné, abyste vaši přilbu LS2 mohli snadno udržovat v čistotě a stále jako novou.

Více informací na www.ls2.cz

Enduro helmy

Enduro helmy

V naší nabídce offroadových helem LS2 najdete také víceúčelové "Dual sport" endurové helmy opatřené jak předním štítkem, tak čelním plexi a spojují v sobě výhody integrálních a motokrosových helem. Helmy jsou konceptu "dvě v jedné" a jsou vhodné pro silniční endura, motardy a čtyřkolky. Plexi enduro helem LS2 jsou snadno vyjímatelná, takže lze tyto helmy používat jak s plexi tak bez něj, s motokrosovými brýlemi. Některé modely jsou navíc vybavené i integrovanou sluneční clonou, která zvyšuje pohodlí za jízdy, chrání vaše oči v prudkém slunci a zároveň umožňuje jasné vidění v noci a za snížené viditelnosti. Skořepiny enduro helem LS2 jsou ze skelného laminátu nebo z vysoce kvalitního materiálu Kinetic Polymer Alloy, a všechny mají snadno vyjímatelné a pratelné interiéry.

Více informací na www.ls2.cz

Otevřené helmy

Otevřené helmy

Lehké, pohodlné a stylové otevřené helmy LS2 jsou vhodné například pro choppery, customy a skútry, ale dobře se hodí také pro malé motocykly nebo na čtyřkolku. Opticky korektní plexi s úpravami proti poškrábání i mlžení jsou snadno ovladatelná i v rukavicích a dobře chrání oči, aniž byste museli nosit motocyklové brýle. Většina modelů je navíc vybavená vnitřní vysouvací sluneční clonou, která zabraňuje oslnění při jízdě v plném slunci a zvyšuje ochranu očí před škodlivými UV paprsky, v noci, v tunelu a za snížené viditelnosti pak můžete tuto clonu jednoduše zvednout.

Více informací na www.ls2.cz

Dětské a juniorské helmy

Dětské a juniorské helmy

Dětské a juniorské helmy LS2 poskytují stejnou vysokou bezpečnost jako přilby v dospělých velikostech, ale jsou speciálně konstruované pro menší velikosti hlavy, aby dětský krk a hlava nebyly nadměrně namáhané. Důležité je, aby dítěti helma správně seděla, protože pouze helma ve správné velikosti poskytuje dítěti potřebnou ochranu. Příliš velká helma možná dítěti vydrží více let, ale nebezpečně zatěžuje jeho krční páteř a hlavu, a hlavně jej neochrání, když to bude potřebovat nejvíc. V kategorii dětských a juniorských helem LS2 najdete také helmy určené speciálně pro ženy a dívky.

Více informací na www.ls2.cz

Příslušenství a náhradní díly

Příslušenství a náhradní díly

Vyberte si ze široké nabídky doplňků a příslušenství k helmám LS2! K nejprodávanějším doplňkům patří například samolepící folie proti zamlžování plexi, náhradní plexi čirá, tónovaná a iridiová, náhradní MX štítky nebo Bluetooth komunikační systémy. Na skladě a ihned k dodání máme i veškeré náhradní díly na helmy LS2, od náhradních štítků a interiérů až po ty nejmenší šroubky, abychom vám pomohli dlouhodobě udržet vaši přilbu LS2 v nejlepší možné kondici.

Více informací na www.ls2.cz

Historie značky LS2
 

2007
• V rámci velkého nadnárodního koncernu MHR s více než 1200 zaměstnanci, který vyrábí více než 2 miliony helem ročně, je ve španělské Barceloně založena firma Tech Design za účelem vývoje a distribuce helem LS2 v Evropě.
• Oficiálním distributorem přileb LS2 pro Českou a Slovenskou republiku se stává společnost ASP Group s.r.o.

2008
• Firma Tech Design modernizuje výrobní prostory, technologie a řídící procesy. Na jejich základě získává výrobní závod LS2 mezinárodní certifikaci řízení kvality ISO 9001.

2009
• Do konce roku 2009 se jen v Evropě prodalo přes 400 000 přileb LS2. Produkce výrobního závodu dosahuje více než dvou milionů helem, firma zaznamenává doposud rekordní tržby, více než 29 000 000 dolarů.

2011
• Značka LS2 obsazuje vynikající 3. místo v anketě německých prodejců přileb o nejlepší značku přileb na německém trhu "Best Brands Helmets".

2012
• Přilby LS2 poprvé vyhrávají Rallye Dakar, když obsazují hned první tři místa v kategorii čtyřkolek zásluhou jezdců Marca Patronelliho, Alejandra  Patronelliho a Tomáse Maffeie.
• Jakub Kornfeil jezdí v přilbě LS2 CR1 Carbon mistrovství světa Moto3.

2013
• Přilby LS2 podruhé vyhrávají Rallye Dakar. Cyril Despres vítězí v přilbě LS2 MX456 TUAREG v kategorii motocyklů, druhé místo obsazuje ve stejné helmě jeho týmový kolega Rubén Faria. Další vítězství si připisují přilby LS2 v kategorii čtyřkolek zásluhou Sebastiana Palmy.

2014
• Přilby LS2 dobývají samotný vrchol světa silničních závodů motocyklů - značka LS2 se stává pevnou součástí nejprestižnější třídy MotoGP. Vrcholný model, karbonovou přilbu LS2 CR1, používají jezdci jako Yonny Hernández v MotoGP, Román Ramos ve třídě Moto2 a Isaac Viñales, Gabriel Ramos a Luca Grünwald ve třídě Moto3.

2015
• Přilby LS2 potřetí vítězí na Rallye Dakar - jezdec továrního týmu Red Bull KTM, Španěl Marc Coma vyhrává v přilbě LS2 MX456 nejtěžší závod světa v kategorii motocyklů.
• V MotoGP jezdí v přilbách LS2 FF323 Arrow Carbon jezdci Yonny Hernández a Loris Baz, v dalších třídách Simone Corsi a Anthony West v Moto2, a Isaac Viñales ve třídě Moto3.
• Nové konstrukční změny dále zvyšují bezpečnost přileb LS2. Bezpečnostní prvky jako nouzové vyjímání lícnic,  ocelové příložky a zesílené podbradní řemínky nebo reflexní bezpečnostní folie se stávají standardním vybavením nových modelů.

2016
• Na trh přichází nová generace materiálů skořepin. Firmou LS2 vyvinutý patentovaný vstřikovaný hi-tech materiál KPA (Kinetic Polymer Alloy) soupeří svými vlastnostmi i s daleko dražšími high-endovými kompozity, vyznačuje se velmi nízkou hmotností, vysokou odolností proti proražení a vysoce účinnou absorpcí energie nárazu. Zcela nově vyvinutý skelný laminát HPFC (High Performance Fiberglass Composite) je vysoce odolný a zároveň velmi lehký kompozit, který má díky použití speciálních proprietárních pryskyřic a výrobních technologií vynikající mechanické vlastnosti, nízkou hmotnost, vysokou pevnost a odolnost vůči proražení, a ve spolupráci s výstelkou vysokou schopnost pohlcovat energii nárazu.

LS2 FF313 Vortex Carbon

LS2 FF313 Vortex Carbon

Motomagazín SK

10/2018

LS2 FF324 Metro EVO Rapid

LS2 FF324 Metro EVO Rapid

Motomagazín SK

9/2018

LS2 MX470 Subverter

LS2 MX470 Subverter

Motomagazín SK

7/2018

LS2 FF399 Valiant Prox

LS2 FF399 Valiant Prox

Motomagazín SK

7/2018

LS2 OF524 Infinity

LS2 OF524 Infinity

Motomagazín SK

11/2017

LS2 OF570 Verso

LS2 OF570 Verso

Motomagazín SK

9/2017

LS2 FF390 Breaker

LS2 FF390 Breaker

MotorBike

8/2017

JAWA kolem světa s LS2

JAWA kolem světa s LS2

Motomagazín SK

6/2017

JAWA kolem světa s LS2

JAWA kolem světa s LS2

Motocykl

11/2016

LS2 FF323 Arrow

LS2 FF323 Arrow

Motomagazín SK

10/2016

LS2 MX456 Light

LS2 MX456 Light

Motomagazín SK

9/2016

Helmy LS2

Helmy LS2

MotorBike

6/2016

LS2 Winter Pack

LS2 Winter Pack

Quad off Road

10/2012

Helmy LS2

Helmy LS2

Motomagazín

12/2011

LINKIN Ride Pal III by SENA

LINKIN Ride Pal III by SENA

Kompletní návod k obsluze • 3 MB

LINKIN Ride Pal III by SENA

LINKIN Ride Pal III by SENA

Návod k obsluze - Začínáme • 1 MB

LINKIN Ride Pal II by SENA

LINKIN Ride Pal II by SENA

Návod k obsluze - Začínáme • 1 MB

LINKIN Ride Pal II by SENA

LINKIN Ride Pal II by SENA

Kompletní návod k obsluze • 2 MB

LINKIN Ride Pal

LINKIN Ride Pal

Kompletní návod k obsluze • 2 MB

FF370 Easy s BT komunikátorem

FF370 Easy s BT komunikátorem

Kompletní návod k obsluze • 2 MB

BT komunikátor COMT@CT

BT komunikátor COMT@CT

Kompletní návod k obsluze • 3 MB

Oficiální autorizovaní prodejci značkových helem LS2 v České a Slovenské republice  

Pro konkrétní dotazy a informace o dostupnosti zboží, doplňků a příslušenství kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce, a to nejlépe telefonicky, případně mailem.

  GOLD Dealer  - Široká nabídka modelů i příslušenství skladem a základní servis přileb.
ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz yadea.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace