Would you rather switch to English version?

Reference

Linhai 500 4x4 AR pro půjčovnu čtyřkolek v Chorvatsku

Na základě dobrých zkušeností a bezproblémové spolehlivosti se firma FUN 4 YOU v chorvatské Poreči rozhodla pořídit pět nových strojů Linhai 500 4x4 AR pro svoji půjčovnu a organizované ATV jízdy s průvodcem. Díky automatické převodovce bez nutnosti řazení, elegantnímu designu a příjemnému ovládání jsou tyto čtyřkolky oblíbené u klientů, protože jízda na nich je snadná; majitelé půjčovny zase oceňují vysokou spolehlivost a nízké provozní náklady čtyřkolek Linhai.

Linhai 500 4x4 AR pro půjčovnu čtyřkolek v Chorvatsku Linhai 500 4x4 AR pro půjčovnu čtyřkolek v Chorvatsku Linhai 500 4x4 AR pro půjčovnu čtyřkolek v Chorvatsku

TGB 1000i LT EPS v plné zemědělské výbavě

Pro zemědělské práce na středně velké farmě v Plzeňském kraji používá soukromý majitel čtyřkolku TGB 1000i LT EPS vybavenou bohatým pracovním příslušenstvím. Stroj byl pro zákazníka doplněn zahradním postřikovačem FIMCO, přívěsnou profesionální mulčovací sekačkou SHARK s motorem Honda GX 390, držákem motorové pily Kimpex, sadou krytů podvozku SHARK a dalším pracovním příslušenstvím. Za největší výhody tohoto řešení považuje majitel nízké pořizovací náklady v porovnání s jinými řešeními, minimální poškozování terénu pneumatikami, možnost tahat přívěsy a v neposlední řadě si také o víkendech občas vyrazit na výlet.

TGB 1000i LT EPS v plné zemědělské výbavě TGB 1000i LT EPS v plné zemědělské výbavě TGB 1000i LT EPS v plné zemědělské výbavě TGB 1000i LT EPS v plné zemědělské výbavě TGB 1000i LT EPS v plné zemědělské výbavě TGB 1000i LT EPS v plné zemědělské výbavě

TGB Blade 1000i LT EPS pro polskou armádu

15.05.2019
ASP Group s.r.o. uzavřela prostřednictvím svého polského zastoupení objednávku na dodávku 96 kusů terénních čtyřkolek TGB BLADE 1000i LT EPS 4x4 pro potřeby polské armády. TGB BLADE 1000i LT EPS 4x4 byl vybrán na základě mnoha hodnotících kriterií, mezi nimiž hrály důležitou roli terénní schopnosti, technické parametry, spolehlivost, cena, provozní náklady, ale i reference účastníků tendru.TGB BLADE 1000i LT EPS 4x4 je robustně konstruovaná terénní čtyřkolka osazená výkonným dvouválcovým motorem s pohonem všech čtyř kol a dvěma uzávěrkami diferenciálů. Verze LT s prodlouženým rámem poskytuje řidiči více místa při jízdě a výbornou stabilitu v prudkých stoupáních. Několikarežimový posilovač řízení EPS usnadňuje jízdu a zatáčení v nízkých rychlostech.Standardní výbava, ke které patří například tažné zařízení, přední ochranný rám, přední a zadní nosič zavazadel nebo elektrický naviják, byla pro potřeby polského odběratele doplněna předním pátracím LED reflektorem, zadním ATV boxem Shark a čelním krytem Sikkia pro jízdy v každém počasí.

TGB Blade 1000i LT EPS pro polskou armádu TGB Blade 1000i LT EPS pro polskou armádu TGB Blade 1000i LT EPS pro polskou armádu TGB Blade 1000i LT EPS pro polskou armádu TGB Blade 1000i LT EPS pro polskou armádu

Argo Avenger 8x8 pro záchranné složky v Rumunsku

Pro poskytování pomoci v mimořádných situacích, za nepříznivých povětrnostních podmínek a v těžko přístupných oblastech zakoupila Záchranná služba v Rumunské Bistrițě dvě nová obojživelná terénní vozidla ARGO Avenger 8x8. Tato vozidla byla dodaná firmou ASP Group s.r.o., a oproti standardnímu provedení jsou navíc vybavená bezpečnostní ocelovou konstrukcí ROPS, odnímatelnou kabinou pro jízdu za každého počasí a dalším vybavením pro poskytování lékařské pomoci v nepříznivých podmínkách a těžko přístupných terénech.

Argo Avenger 8x8 pro záchranné složky v Rumunsku Argo Avenger 8x8 pro záchranné složky v Rumunsku Argo Avenger 8x8 pro záchranné složky v Rumunsku

Čtyřkolky Access MAX 800i pro polské hasiče

Firma ASP Group s.r.o., výhradní dovozce čtyřkolek Access pro ČR, Polsko a další země, vyhrála tendr na dodávku čtyřkolek pro polský hasičský sbor.

Podle vyjádření Brig. Ireneusze Ścibiorka, velitele hasičské a záchranářské jednotky v Braniewu, jsou čtyřkolky ACCESS MAX 800i LT EPS důležitým posílením záchranného potenciálu Státní požární služby v Polsku. Čtyřkolky poháněné čtyřtaktním jednoválcovým motorem o objemu 781 cm s výkonem 58k a plynule měnitelnou automatickou převodovkou jsou vybavené elektrickým posilovačem řízení, přepínatelným pohonem 2x4/4x4 s dvěma uzávěrkami diferenciálu, tažným zařízením a navijákem s dálkovým ovládáním. Na speciální objednávku polských hasičů byly navíc dovybavené kompletním signalizačním zařízením včetně sirén, majáku a výstražných světel. Terénní čtyřkolky Access MAX 800i budou využívány zejména při průzkumných pracích v těžko přístupných oblastech a pro kontrolu břehů řek a vodních nádrží. Nové stroje získaly hasičské sbory v městech Braniew, Elbląg, Ostróda a Olsztyň.

Čtyřkolky Access MAX 800i pro polské hasiče Čtyřkolky Access MAX 800i pro polské hasiče Čtyřkolky Access MAX 800i pro polské hasiče Čtyřkolky Access MAX 800i pro polské hasiče Čtyřkolky Access MAX 800i pro polské hasiče

Další ALTERRA TRV 700i XT EPS má svého majitele

Arctic Cat Alterra TRV 700i XT EPS má dalšího majitele. Nová generace čtyřkolek Arctic Cat je lepší, výkonnější, ovladatelnější a hezčí. Pracovně-rekreační Arctic Cat Alterra TRV 700i XT EPS vás uchvátí nejen svými parametry, ale i designem s agresivním vzhledem a moderním LED osvětlením. Nový motor, podvozek i pérování posunují jízdní vlastnosti Arctic Catu Alterra TRV 700i XT EPS na zcela novou úroveň. Změněná geometrie přední nápravy zlepšuje přesnost řízení, a v kombinaci s elektrickým posilovačem řízení, prodlouženým podvozkem, propracovanou ergonomií a vysokou úrovní pohodlí přináší více komfortu a výrazně usnadňuje jízdu.

Další ALTERRA TRV 700i XT EPS má svého majitele Další ALTERRA TRV 700i XT EPS má svého majitele

Access 650 LT ve službách Jandarmeria Română

Horské jednotky rumunské policie v pohoří Bihor dostaly nové terénní stroje Access. Na základě vítězství v tendru byly pro zásahy v nepřístupných oblastech vybrány čtyřkolky Access 650 LT 4x4 s pohonem všech kol. 26 speciálně upravených čtyřkolek bude sloužit k ochraně přírodního parku Apuseni a oblasti turistického střediska Stâna de Vale. Výhodou čtyřkolek oproti sněžným skútrům je  všestranné použití na všech typech terénu, vysoká průchodnost nezávisle na množství sněhu a šetrnost pneumatik k porostu.

Access 650 LT ve službách Jandarmeria Română Access 650 LT ve službách Jandarmeria Română Access 650 LT ve službách Jandarmeria Română

UTV Linhai E-5S Electric pro koksovnu Czestochowa Nowa

Významná polská průmyslová společnost ZARMEN Sp. z o.o. zakoupila od ASP Group Distributing 7 kusů elektrických UTV Linhai E-5S pro svoji koksovnu Czestochowa Nowa. Tyto elektricky poháněné pracovní stroje s prostornou nákladní korbou budou sloužit v areálu tamní koksovny, protože mohou pracovat i v uzavřených prostorách a v prostředích s nebezpečím výbuchu, kde jinak platí zákaz používání vozidel se spalovacím motorem. Dalšími výhodami elektrických UTV Linhai jsou také velmi nízké provozní náklady a minimální nutná údržba.

UTV Linhai E-5S Electric pro koksovnu Czestochowa Nowa UTV Linhai E-5S Electric pro koksovnu Czestochowa Nowa UTV Linhai E-5S Electric pro koksovnu Czestochowa Nowa

Wildcat XX a spokojení zákazníci

Další spokojený zákazník si odváží nového Wildcata XX RG XT od Arctic Catu. Od základu zcela nově vyvinutý Wildcat XX má spoustu silných stránek, a tou nejsilnější je podvozek, pérování a motor. Žádná jiná sportovní side-by-side nedokáže v terénu tolik, co Wildcat XX, žádná jiná side-by-side nedá řidiči takovou důvěru jako stroj, na jehož kvalitách se velkou měrou podílela známá americká závodní legenda Robby Gordon. Wildcat XX je nejextrémnější a zároveň i nejspolehlivější vysokovýkonná sportovní side-by-side současnosti, která vás dostane na úplně jiný level vašich řidičských dovedností a míry zábavy. Díky a přejeme hodně zábavy!

Wildcat XX a spokojení zákazníci Wildcat XX a spokojení zákazníci

Jarda Šíma a přilby LS2

Když se v naší firmě poprvé objevil motocyklový novinář, fotograf, cestovatel a dobrodruh Jarda Šíma, dobře jsme věděli, že on je ten pravý, kdo může otestovat naše přilby LS2 v nejnáročnějších podmínkách dálkovách mezikontinentálních jízd. Jeho první volba padla na přilbu MX436 Pioneer Quarterback, který si vybral především pro jeho barevné ladění s jeho tehdejším motocyklem Honda CRF1000L Africa Twin. Následně v přilbě absolvoval svojí zatím nejdelší cestu sibiřskou Kolymou, na nejvzdálenější místo Ruska kam se lze po vlastní ose vůbec dostat, na Magadan. Zpáteční cesta vedla celým Mongolskem, a když se Jarda po 101 dnech vrátil domů, měla přilba najeto přes 31 000 km. Nyní, po dalších mnoha měsících používání na silnicích Evropy a Asie, má s přilbou najeto již více než 70 000 km, a na jejím stavu to není absolutně znát.
Na svoji další cestu k Růžovému jezeru v Senegalu, bývalému cíli Rallye Dakar, si Jarda vybral motokrosovou přilbu MX 470 Subverter v modrožlutém svítivém zbarvení, model Nimble. Dle jeho slov je tato přilba ideální do teplot nad 40°C a díky výraznému designu i bezpečná na afrických cestách, kde jste v tamním hustém provozu díky ní nepřehlédnutelní. Když se u nás Jarda objevil s tím, že jede v lednu do Maroka najet zbývajících 7900 km do jeho oslavy najetí 1 500 000 km, zůstal opět u přilby MX 470 Subverter, tentokrát však sáhl po modelu Power, protože kombinace bílé metalízy s chromově modrou dokonale ladila s jeho motocyklem BMW F 850 GS, který právě sedlal. S přilbou LS2 MX 470 Subverter Power tak Jarda vyrazil za prvními kilometry svého dalšího velkého snu, kterým je ujetí dvou milionů kilometrů. Přejeme mu hodně štěstí.

Jarda Šíma a přilby LS2 Jarda Šíma a přilby LS2 Jarda Šíma a přilby LS2 Jarda Šíma a přilby LS2 Jarda Šíma a přilby LS2

Alterra 450 pro polskou policii

Nedávno bylo v polském Krakově předáno šest kusů nejnovějších amerických čtyřkolek Arctic Cat Alterra 450 pro potřeby polské policie. Čtyřkolky dodané společností ASP Group s.r.o. umožní polským policistům provádět hlídkové, pátrací a záchranné operace ve špatně přístupných oblastech Malopolské vrchoviny a v těžkém hornatém terénu Polských Karpat. Pro účely polské policie byly čtyřkolky Arctic Cat Alterra 450 vybaveny speciálními ochrannými kryty podvozku a LED světly Shark, navijáky Arctic Cat, příručními hasicími přístroji, zdravotnickou výbavou pro poskytování první pomoci a speciálním policejním vybavením - homologovanými majáky, sirénou, zábleskovými světly apod. Pro podstatné zkrácení dojezdových časů budou čtyřkolky Arctic Cat přepravovány na místo zásahu na speciálně upravených přepravnících za terénními vozy Mitsubishi Pajero. Toto řešení významně přispěje ke zlepšení mobility polské policie v nepřístupných oblastech a ke zvýšení bezpečnosti obyvatel a turistů, protože policisté budou nyní moci hlídat rozsáhlé oblasti národních parků a přírodních rezervací.

Alterra 450 pro polskou policii Alterra 450 pro polskou policii Alterra 450 pro polskou policii

Nové čtyřkolky pro polskou armádu

Polský 12. vojenský hospodářský útvar v Toruni (12 Wojskowy Oddział Gospodarczy, WOG), působící jako orgán ozbrojených složek Polské republiky odpovědný za geografické mapování severních oblastí Polska, převzal v únoru 2016 první dvě čtyřkolky značky Arctic Cat. Čtyřkolky dovybavené speciálními ochrannými rámy, nosiči se zvětšenou kapacitou, malým plexištítem a přídavným pátracím reflektorem budou využívány pro zvýšení bezpečnosti a zlepšení ochrany letišť a ostatních komplexů ve správě 12 WOG.

Nové čtyřkolky pro polskou armádu Nové čtyřkolky pro polskou armádu Nové čtyřkolky pro polskou armádu Nové čtyřkolky pro polskou armádu Nové čtyřkolky pro polskou armádu Nové čtyřkolky pro polskou armádu Nové čtyřkolky pro polskou armádu Nové čtyřkolky pro polskou armádu Nové čtyřkolky pro polskou armádu

ARCTIC CAT ve výzbroji strážců šumavského národního parku

Společnost ASP Group s.r.o. se stala vítězem výběrového řízení správy šumavského národního parku na čtyřkolky pro novou jednotku hasičů. Pro potřeby ochrany národního parku tak nyní slouží tři stroje ARCTIC CAT TRV 700i 4x4 vybavené kanadskými sněžnými pásy značky TJD. Nejen hasiči, ale i strážci parku tak mají k dispozici účinnou techniku ke kontrole lyžařských stop, odstraňování kmenů stromů padlých mrazem, vichřicí nebo pod tíhou sněhu, k instalování tabulí upozorňujících na rizika na lyžařských stezkách, k první pomoci lidem v nouzi a k dalším pracím v lese.

ARCTIC CAT ve výzbroji strážců šumavského národního parku ARCTIC CAT ve výzbroji strážců šumavského národního parku ARCTIC CAT ve výzbroji strážců šumavského národního parku ARCTIC CAT ve výzbroji strážců šumavského národního parku ARCTIC CAT ve výzbroji strážců šumavského národního parku ARCTIC CAT ve výzbroji strážců šumavského národního parku ARCTIC CAT ve výzbroji strážců šumavského národního parku ARCTIC CAT ve výzbroji strážců šumavského národního parku

Prowler HDX u hasičských sborů ČR

Hasičské záchranné sbory České republiky byly ve spolupráci se společností ASP Group s.r.o. a za finanční spoluúčasti Evropské unie vybaveny v roce 2014 terénními stroji Arctic Cat Prowler HDX 700i. V rámci integrovaného operačního programu Evropské unie bylo hasičským sborům po celé České republice dodáno celkem 10 terénních strojů Arctic Cat Prowler HDX 700i s pohonem všech kol, včetně přívěsů. Tyto stroje byly pro potřeby hasičských sborů zhomologovány v kategorii R (čtyřkolka speciální-nosič pracovních adaptérů).

Prowler HDX u hasičských sborů ČR Prowler HDX u hasičských sborů ČR Prowler HDX u hasičských sborů ČR Prowler HDX u hasičských sborů ČR Prowler HDX u hasičských sborů ČR Prowler HDX u hasičských sborů ČR Prowler HDX u hasičských sborů ČR Prowler HDX u hasičských sborů ČR

Arctic Caty pomáhají českým výzkumníkům v Antarktidě

Výzkumníkům na výzkumné stanici J. G. Mendela na ostrově Jamese Rosse v Antarktidě slouží čtyřkolky Arctic Cat. Nedávno úspěšně zakončená v pořadí již devátá vědecká mise českých vědců z brněnské Masarykovy univerzity se poprvé rozhodla použít pro pohyb po Antarktidě a k dosažení dříve nedostupných lokalit terénní čtyřkolky. Dvě čtyřkolky Arctic Cat TRV 700i XT 4x4, které dodala firma ASP Group s.r.o., spolehlivě sloužily i ve standardním provedení bez jakýchkoli úprav. Pro potřeby českých výzkumníků však byly čtyřkolky speciálně vybavené firmou ASP Group s.r.o. o nákladní korbu Arctic Cat TRV a další výbavou do mrazu, jako například sněžnými pásy TJD XGen III, vyhřívanými rukojeťmi, čelními kryty a dalšími doplňky.

Arctic Caty pomáhají českým výzkumníkům v Antarktidě Arctic Caty pomáhají českým výzkumníkům v Antarktidě Arctic Caty pomáhají českým výzkumníkům v Antarktidě Arctic Caty pomáhají českým výzkumníkům v Antarktidě Arctic Caty pomáhají českým výzkumníkům v Antarktidě Arctic Caty pomáhají českým výzkumníkům v Antarktidě Arctic Caty pomáhají českým výzkumníkům v Antarktidě Arctic Caty pomáhají českým výzkumníkům v Antarktidě

Ocenění "Circle Of Excellence Award"

Oficiální dovozce čtyřkolek, side-by-side a sněžných skútrů Arctic Cat do České republiky, společnost ASP Group s.r.o., byla oceněna jako nejlepší evropský distributor značky Arctic Cat roku 2014. Prestižní ocenění "Arctic Cat Circle Of Excellence Award" je každoročně udělováno nejdynamičtějšímu a nejprogresivnějšímu evropskému prodejci / distributorovi značky Arctic Cat, který se nejvíce zasloužil o rozvoj značky, který nabízí nejlepší služby a poskytuje nejkvalitnější podporu svým zákazníkům. Toto prestižní ocenění bylo - již podruhé v historii společnosti ASP Group s.r.o. - slavnostně předáno na celosvětovém meetingu distributorů Arctic Cat v USA. Jsme velmi potěšeni tímto oceněním, které chápeme i jako závazek pro naši další práci. Že se firma ASP Group s.r.o. a značka Arctic Cat staly podruhé nejúspěšnější nejen v České republice, ale například i v Polsku a Rumunsku, je zásluhou nejen celého našeho týmu, ale zejména vás - našich zákazníků. Bez spokojených zákazníků by tohoto ocenění nebylo nikdy možné dosáhnout, a proto především jim patří naše poděkování.

Ocenění

Artic Cat TRV 1000i pro polské hasiče

Oficiální autorizovaný dovozce čtyřkolek Arctic Cat do Polské republiky, společnost ASP Group PL Sp.zo.o., vyhrála výběrové řízení na dodávku čtyřkolek Arctic Cat pro polské hasiče. Konkrétně se jedná o dodávku 32 kusů strojů Arctic Cat 1000i XT PS 4x4 vybavených sněžnými pásy TJD pro používání v zimním období. Čtyřkolky Arctic Cat 1000i XT PS slouží polským hasičům na celkem 16 krajských stanicích, kde pomáhají nejen při požárech v těžce přístupných oblastech, ale také při nouzových situacích jako jsou povodně a jiné přírodní katastrofy. Značka Arctic Cat se tak znovu osvědčila jako významný dodavatel terénních strojů pro státní správu a speciální účely.

Artic Cat TRV 1000i pro polské hasiče Artic Cat TRV 1000i pro polské hasiče Artic Cat TRV 1000i pro polské hasiče Artic Cat TRV 1000i pro polské hasiče Artic Cat TRV 1000i pro polské hasiče Artic Cat TRV 1000i pro polské hasiče

Jakub Vágner spoléhá na čtyřkolky Arctic Cat

Dokonalé spojení dvou legend - Jakub Vágner, známý český sportovní rybář a držitel mnoha světových rekordů, a čtyřkolka Arctic Cat TRV 700i XT PS. Čtyřkolka Arctic Cat pomáhá Jakubovi s veškerými pracemi na jeho jezeře Katlov u Kutné Hory. Jezero Katlov je známé mimořádným zarybněním, které nemá nejen v České republice obdoby. V jezeře Katlov jsou kapři s váhou až 25 kilogramů a líni s váhou až 5 kilogramů, každá ryba v tomto jezeru je opravdový unikát. Světově proslulý sportovní rybář Jakub Vágner dokáže se čtyřkolkou Arctic Cat TRV 700i XT PS obhospodařit celé jezero o ploše 25 hektarů.

Jakub Vágner spoléhá na čtyřkolky Arctic Cat Jakub Vágner spoléhá na čtyřkolky Arctic Cat Jakub Vágner spoléhá na čtyřkolky Arctic Cat

Michal Kosík s přilbu LS2

Českému extrémnému bikerovi Michalu Kosíkovi se před deseti lety úplně změnil život. Při freestylové exhibici na horském kole utrpěl vážný úraz páteře, po kterém skončil na invalidním vozíku. Vážný úraz však Michala nezlomil na duchu, Michal nevzdal svůj život, a protože ho to stále táhlo k downhillu a freeridu, vyvinul a nechal si postavit zcela unikátní terénní čtyřkolku pro handicapované, brutální odpérovaný downhillový stroj, který Michala proslavil po celém světě a se kterým dnes řádí stejně jako dříve na horském kole. Při svém adrenalinovém řádění svěřuje Michal svoji bezpečnost motokrosové přilbě LS2 MX456, o které sám říká: „Jsem rád, že tuto helmu mám. LS2 MX456 je úžasně lehká, velmi příjemná a hlavně bezpečná přilba. To mohu prohlásit zcela zodpovědně, protože díky tomu, že se svým širokým dvoustopým strojem musím zvládat extrémní bikerské downhill parky, často to také vyústí v nějakou tu havárii. A protože jsem v sedačce ke svému downhillovému quadu připoutaný pásy, obvykle to končí mnoha kotrmelci ve vysoké rychlosti. Proto zároveň používám i chránič krku Leatt, se kterým tato helma ideálně spolupracuje.“

Michal Kosík s přilbu LS2 Michal Kosík s přilbu LS2 Michal Kosík s přilbu LS2 Michal Kosík s přilbu LS2

Wildcat 1000i slouží v litevské armádě

Speciální elitní oddíly ozbrojených sil Litvy jsou vyzbrojeny dvoumístnými terénními stroji Arctic Cat Wildcat 1000i s pohonem všech kol. Pro svoji jedinečnou schopnost pohybovat se vysokou rychlostí těžkým terénem, vysokou míru strategické mobility, schopnost přepravovat dvě osoby, snadnou přepravitelnost transportními letouny C-130 Hercules, obratnost, robustní konstrukci, spolehlivost, jednoduchou obsluhu, velký dojezd a relativně tichý chod se tyto obratné stroje ukázaly jako překvapivé účinné prostředky pro rychlé zásahy při speciálních operacích litevských ozbrojených sil - Lithuanian Special Operations Force (LITHSOF). Naše firma ASP Group pomáhala tetno projekt realizovat a zajišťovala dodání potřebných doplňků a příslušenství. 

Wildcat 1000i slouží v litevské armádě Wildcat 1000i slouží v litevské armádě Wildcat 1000i slouží v litevské armádě Wildcat 1000i slouží v litevské armádě Wildcat 1000i slouží v litevské armádě Wildcat 1000i slouží v litevské armádě Wildcat 1000i slouží v litevské armádě Wildcat 1000i slouží v litevské armádě
ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace