Ricochet

Kryty podvozků pro užitkové čtyřkolky made in USA

Vysoce kvalitní hliníkové kryty podvozků předního amerického výrobce Ricochet chrání spodek vaší čtyřkolky před poškozením při přejíždění kmenů, pařezů, velkých kamenů a dalších překážek. Značka RICOCHET je již více než 40 let vedoucí značku na trhu, kryty RICOCHET se staly nejprodávanějšími kryty podvozků a ramen pro užitkové čtyřkolky na světě. Robustní a lehké hliníkové kryty podvozků RICOCHET jsou navrženy a vyrobeny s důrazem na kvalitu, přesnost výroby a snadnou montáž.

Stránky výrobce: ricochet-off-road.myshopify.com

Ricochet
Hliníkové kryty podvozků čtyřkolek

Hliníkové kryty podvozků čtyřkolek

Kompletní sady vysoce odolných duralových krytů podvozku zajišťují bezpečnou ochranu všech důležitých částí vaší čtyřkolky před poškozením od nárazů a kamenů. Špičková kvalita a mimořádná odolnost díky použití duralu letecké kvality 5052 H-32 o tloušťce 5 mm. Snadná montáž díky vysoce přesné výrobě, žádné vrtání ani jiné úpravy nejsou třeba. Sady obsahují kryty rámu a nášlapů, kryty předních a zadních A-ramen a veškerý montážní materiál. Kryty RICOCHET jsou kompatibilní s většinou navijáků a dalším příslušenstvím. Made in USA.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Již více než 40 let chrání kryty Ricochet podvozky, motory a rámy čtyřkolek a motokrosových motocyklů, a za tu dobu pravděpodobně zachránily více proražených karterů a promáčknutých rámových trubek než všechny ostatní konkurenční kryty dohromady. Značka Ricochet prakticky definovala konstrukci a design krytů podvozků pro užitkové čtyřkolky.

Oficiální autorizovaní prodejci doplňků a příslušenství distribuované v síti ASP Group s.r.o.

Seznam a kontakty oficiálních dealerů, kteří prodávají námi dovážené doplňky a příslušenství značek
SHARK ACCESSORIES, ODI grips, DAX, COMEUP, FOX, FIMCO, BIG GUN EXHAUST, FASST COMPANY, HOUSER RACING, RPM, PRECISION, FRIXION, ULTIMAX, BLINGSTAR, MSR a další.

Pro konkrétní dotazy a informace o dostupnosti zboží, doplňků a příslušenství kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce, a to nejlépe telefonicky, případně mailem.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace