Would you rather switch to English version?

RPM

Špičkové racingové zadní osy prestižního amerického výrobce. Americké závodní osy RPM DOMINATOR II jsou již dlouho na nejvyšší příčce na světě. Díky použití speciálních výrobních technologií a nejkvalitnějších ocelí jsou DOMINATOR II bezpochyby nejpevnější a nejspolehlivější zadní osy pro sportovní čtyřkolky na světě. Žádné jiné závodní osy nepoužívaná tolik profesionálních závodníků a týmů, žádná jiná závodní osa nezískala tolik vítězství a titulů jako RPM DOMINATOR. Všechny osy RPM DOMINATOR II mají možnost seřizování délky pro přesné nastavení rozchodu vaší čtyřkolky. Jako oficiální dovozci dodáváme racingové zadní osy RPM DOMINATOR pro všechny nejznámější modely sportovních čtyřkolek.

RPM
Racingové zadní osy

Racingové zadní osy

Špičkové racingové osy RPM Dominator II od prestižního amerického výrobce patří k nejoblíbenějším čtyřkolkovým osám vůbec. Díky speciálním patentovaným technologiím a nejkvalitnějším legovaným ocelím jsou osy RPM Dominator II nejpevnějšími a nejspolehlivějšími osami pro sportovní čtyřkolky na světě. Žádné jiné závodní osy nepoužívá tolik profesionálních závodníků a týmů, žádné jiné závodní osy nezískaly tolik vítězství a titulů jako RPM DOMINATOR. Osy DOMINATOR II umožňují snadné nastavení délky pro požadovaný rozchod zadních kol vaší čtyřkolky. Jako oficiální dovozci nabízíme racingové zadní osy RPM DOMINATOR II pro všechny nejpopulárnější modely sportovních čtyřkolek.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

RPM Dominator proti konkurenci

RPM Dominator proti konkurenci

Porovnání pevnosti zadních os RPM Dominator s konkurencí

Diagram a tabulka ukazují průhyb (v palcích) v závislosti na zatížení.

Oficiální autorizovaní prodejci doplňků a příslušenství distribuované v síti ASP Group s.r.o.

Seznam a kontakty oficiálních dealerů, kteří prodávají námi dovážené doplňky a příslušenství značek
SHARK ACCESSORIES, BULLDOG TIRES, ODI grips, DAX, COMEUP, FOX, FIMCO, BIG GUN EXHAUST, FASST COMPANY, HOUSER RACING, RPM, PRECISION, FRIXION, ULTIMAX, BLINGSTAR, MSR a další.

Pro konkrétní dotazy a informace o dostupnosti zboží, doplňků a příslušenství kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce, a to nejlépe telefonicky, případně mailem.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz yadea.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace