Would you rather switch to English version?

XRW Racing Parts

XRW Racing Parts, to jsou jedny z nejodolnějších a nejkvalitnějších doplňků pro ochranu závodních čtyřkolek a Side-by-side na světě. Extrémní robustnost a nízkou hmotnost zaručuje doplňkům XRW Racing používání nejpevnějšího leteckého hliníku a odolného vysokohustotního polyetylénu PHD 300. Doplňky XRW si získaly vynikající reputaci, používají je přední závodní jezdci v USA i v Evropě, chrání stroje při závodech, v těžkém terénu a při nejtvrdších nárazech. XRW Racing Parts - profesionální produkty nejvyšší kvality.

XRW Racing Parts
Nárazníky pro čtyřkolky a Side-by-Side

Nárazníky pro čtyřkolky a Side-by-Side

Ochraňte svoji čtyřkolku před poškozením! Nabídka nárazníků XRW pro čtyřkolky a Side-by-Side zahrnuje přední a zadní nárazníky v mnoha designech a provedeních. Lehká konstrukce a extrémní robustnost díky vysoce pevné tvrzené hliníkové slitině letecké kvality třídy 6060-T5. S povrchovou úpravou v atraktivním leštěném hliníku nebo černém práškovém lakování splňují nárazníky XRW nejnáročnější požadavky na špičkový design. V nabídce jsou nárazníky pro nejpopulárnější modely čtyřkolek a SxS značek ARCTIC CAT, CAN-AM, CF-MOTO, YAMAHA, SUZUKI, POLARIS, KTM a KAWASAKI.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspashop.sk

Nášlapy pro sportovní čtyřkolky

Nášlapy pro sportovní čtyřkolky

Závodní nášlapy XRW Racing jsou extrémně odolné, funkční a do detailu promyšlené. Nášlapy XRW Racing jsou v nabídce ve třech modelových řadách:

Basic - Základní řada závodních nášlapů firmy XRW. Nášlapy jsou vyrobené z vysokopevnostního tvrzeného leteckého hliníku a svařované technologií TIG.

Racing R1 - Vysoce kvalitní nášlapy z tvrzeného hliníku letecké kvality svařované technologií TIG.

Q1 - Nášlapy nejvyšší řady se zvýšenou pevností pro nejnáročnější podmínky, z tvrzeného leteckého hliníku, svařované technologií TIG. Nastavitelné popruhy, odnímatelné stupačky Fat Pegs.

V nabídce jsou nášlapy pro všechny nejpopulárnější modely čtyřkolek značek ARCTIC CAT, CAN-AM, YAMAHA, SUZUKI, POLARIS, KTM a KAWASAKI.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Kryty podvozku pro čtyřkolky a Side-by-Side

Kryty podvozku pro čtyřkolky a Side-by-Side

XRW Racing Parts, to jsou jedny z nejodolnějších, nejlehčích a nejpevnějších krytů podvozků pro čtyřkolky a Side-by-Side na světě. Kryty podvozku XRW jsou vyráběné z mimořádně pevné tvrzené hliníkové slitiny letecké kvality nebo z odolného a lehkého vysokohustotního polyetylenu PHD 300. V nabídce jsou kryty podvozků pro všechny nejpopulárnější modely čtyřkolek a Side-by-Side.

Rear Arms Protection PHD - Účinná ochrana zadních kyvných ramen pro SxS. Lehká a odolná konstrukce z vysokohustotního polyetylenu PHD 300 tloušťky 12mm nebo 8mm. Hliníkové kryty podvozku - Lehké a robustní kryty z tvrzené letecké hliníkové slitiny třídy 6060-T5 o tloušťce 5mm s povrchovou úpravou v přírodním hliníku. Kryty podvozku PHD - Lehká a odolná konstrukce z vysokohustotního PHD 300 polyetylénu tloušťky 8mm. Kryty zadních brzdových kotoučů sportovních čtyřkolek - Inovativní vysoce účinná ochrana zadních brzdových kotoučů. Kryty jsou vyrobené z lehkého a odolného vysokohustotního polyetylenu PHD 300 o tloušťce 12mm, a vyhovují všem závodním a soutěžním předpisům.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspashop.sk

Čelní štíty a skla pro Side-by-Side

Čelní štíty a skla pro Side-by-Side

Čelní skla XRW z vysoce kvalitního polykarbonátu vynikají odolností a vysokou pevností, jejich další předností je snadná montáž. V nabídce ASP Group s.r.o. jsou plná, poloviční a nízká čelní skla XRW pro Side-by-Side značek ARCTIC CAT, CAN-AM, POLARIS a YAMAHA.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Střechy a dveře pro Side by Side

Střechy a dveře pro Side by Side

Hliníkové střechy pro Side by Side - Díky lehké a odolné konstrukci z tepelně zušlechtěné tvrzené letecké hliníkové slitiny třídy 6060-T5 ochrání alu střechy XRW Racing Vás i Vašeho spolujezdce nejen před sluncem, ale také pokud půjde do tuhého. V nabídce ASP Group s.r.o. jsou hliníkové střechy XRW pro Side-by-Side značek ARCTIC CAT, CAN-AM a POLARIS.

Dveře pro Side-by-Side - Přizpůsobte si svůj stroj podle Vašeho vkusu! Váš stroj může být díky lehkým a vysoce odolným hliníkovým dveřím XRW Racing ještě atraktivnější a ještě bezpečnější. Dveře XRW Racing pro závodní i rekreační ježdění jsou vyrobené z tvrzeného hliníku letecké kvality třídy 6060-T5 s povrchovou úpravou v leštěném hliníku nebo v černé barvě. V nabídce ASP Group s.r.o. jsou dveře pro sportovní Side-by-Side značek ARCTIC CAT, CAN-AM, POLARIS a YAMAHA.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Další doplňky XRW Racing

Další doplňky XRW Racing

Zadní madla XRW Racing vydrží i velké nárazy díky robustní konstrukci z tvrzené hliníkové slitiny letecké kvality třídy 6060-T6. Svařované technologií TIG, s povrchovou úpravou v leštěném hliníku.

Distanční kolové podložky z tvrzené letecké hliníkové slitiny třídy 6060-T6 rozšíří vaší čtyřkolku pro dosud nepoznanou míru stability. Nízká hmotnost pouze 1,3 kg/sadu.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspashop.sk

XRW Racing je dynamická, na závody orientovaná firma založená v roce 2005 v městě Oliveira do Bairro. XRW Racing je technologická společnost zaměřená na progresivní inovace a na vývoj a výrobu špičkových ochranných doplňků pro čtyřkolky a UTV. Doplňky XRW Racing z vysoce pevných hliníkových slitin letecké kvality a vysokohustotního polyetylénu PHD 300 používají přední závodní jezdci v USA, Evropě i v České republice.

Oficiální autorizovaní prodejci doplňků a příslušenství distribuované v síti ASP Group s.r.o.

Seznam a kontakty oficiálních dealerů, kteří prodávají námi dovážené doplňky a příslušenství značek
SHARK ACCESSORIES, BULLDOG TIRES, ODI grips, DAX, COMEUP, FOX, FIMCO, BIG GUN EXHAUST, FASST COMPANY, HOUSER RACING, RPM, PRECISION, FRIXION, ULTIMAX, BLINGSTAR, MSR a další.

Pro konkrétní dotazy a informace o dostupnosti zboží, doplňků a příslušenství kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce, a to nejlépe telefonicky, případně mailem.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz yadea.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace