Yadea

Yadea je největším světovým výrobcem jednostopých elektrických vozidel, motocyklů, skútrů a jízdních kol.
Inovativní produkty Yadea oslovují zejména mladé lidi, pro které je důležitý udržitelný životní styl. 

Web dovozce: www.yadea.cz

Yadea
Elektrické skútry Yadea

Elektrické skútry Yadea

Moderní řešení pro moderní lidi. 

Elektrické skútry Yadea splňují všechny podmínky ekologického provozu. S dlouhým dojezdem a výbornými jízdními vlastnostmi jsou snadno ovladatelné, neznečišťují ovzduší a jsou překvapivě tiché. Nízkou hmotnost a vysokou obratnost e-skútrů Yadea oceníte v městě i v kolonách. Elektrické skútry Yadea je možné nabíjet z běžné elektrické zásuvky, nebo lze baterii vyjmout a nabít jí doma.

Více informací na www.yadea.cz

C-line

C-line

První inteligentní e-skútr na světě. Elegantní design je moderní a zároveň praktický. Vysokokapacitní Li-Ion baterie zajišťuje příjemně dlouhý dojezd a mimořádně levný provoz. Yadea C-Line to je úsporný, ekologický a ovladatelný skútr se spoustou chytrých detailů jako například vestavěná USB nabíječka, praktická schránka na mobilní telefon nebo skryté háčky pro nákupní tašku.

C-umi

C-umi

Čistý, ekonomický a hospodárný elektroskútr nabízí nejmodernější technologie, levný provoz a příjemné ovládání. Inteligentní bezklíčkové startování automaticky rozpozná majitele a automaticky se odemkne, při opuštění se skútr sám automaticky zabezpečí. Full LED osvětlení se dvěma výkonnými světlomety, elegantním světlem pro denní svícení a atraktivním koncovým světlem dávají skútru výbornou viditelnost, vysokou bezpečnost a dokonalý vzhled.

V současnosti pro vás připravujeme prodejní a servisní síť e-skútrů Yadea.

V případě zájmu o koupi, nebo pokud máte jakékoli dotazy ohledně doplňků, příslušenství nebo našich služeb, neváhejte kontaktovat přímo naši zákaznickou linku oficiálního dovozce:


Telefon: +420 311 577 222  
E-mail:  info@aspgroup.cz

 

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace