Argo

ARGO je kanadský výrobce světově proslulých obojživelných vozidel, které jezdí po souši i po vodě. ARGO je ale také zároveň demonstrace současných možností terénních vozidel. Již 50 let je ARGO první volbou lovců, milovníků dobrodružství a profesionálů, kteří potřebují spolehlivě fungovat v nejnáročnějších prostředích. Vozidla ARGO se používají pro boj s požáry, dopravují záchranářské vybavení, jsou používána armádami mnoha zemí. Vesmírná divize ARGO  pro NASA vyvinula měsíční rover na základě ARGA, který má na měsíci přistát v roce 2020. Terénní vozidla ARGO používají profesionálové, záchranáři, ale také soukromí majitelé pro zábavu, přepravu ve volném terénu, lov nebo rybaření. ARGO - lídr v oblasti obojživelných terénních vozidel.

Argo
Proč ARGO?

Proč ARGO?

Ať už se jedná o komerční, vládní či veřejný sektor nebo o čistou zábavu, rybaření, lov nebo adrenalin, ARGO vyplňuje mezeru mezi užitkovými čtyřkolkami a těžkými terénními stroji. ARGO dokáže vyjet, projet a proplavat vše, dostane vás kamkoli chcete, s vybavením a zařízením které potřebujete, a to vše za cenu, kterou si můžete dovolit.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Vysoká mobilita na zemi i ve vodě

Vysoká mobilita na zemi i ve vodě

 • Pohon 8x8 a lehká robustní stavba dávají Argu nízký tlak na podložku a vysokou trakci na pevných i měkkých terénech včetně bláta, bažin a sněhu.
 • S přídavnými pásy zvládá ARGO nepřístupné terény bez zaváhání.
 • Díky nejnižšímu těžišti ze všech terénních vozidel vůbec má ARGO až 4x menší pravděpodobnost převrácení než stroje typu UTV.
  ARGO tak může zdolávat takové boční svahy, sklony a překážky, které jsou pro ostatní vozidla nedostupné.
 • ARGO plave a zdolává vodní překážky bez nutnosti jakýcholi předchozích příprav.
 • Odolné spodní kryty a velká světlá výška zabraňují uvíznutí stroje na terénních překážkách.
 • Exkluzivní trojitá diferenciální automatická převodovka dává strojům Argo mimořádně snadné řízení a udržuje všechna kola v neustálém záběru.
Šetrný k přírodě

Šetrný k přírodě

 • V ekologicky citlivých oblastech se ARGO pohybuje mimořádně šetrně a nepoškozuje životní prostředí.
 • S tlakem na podložku pouhých 7 kPa projíždí ARGO křehkými terénními prvky bez trvalého vlivu na vegetaci a podklad.
 • Kompletně utěsněný trup zaručuje, že všechny provozní kapaliny jsou spolehlivě zachycené uvnitř stroje, aby se zabránilo jakékoliv kontaminaci půdy a vody.
 • Účinný tlumič výfuku výrazně přispívá k mimořádně nízké celkové hlučnosti stroje.
 • Konstrukce a umístění výfukového systému minimalizuje nebezpečí vzniku požáru v suché vegetaci.
Avenger 8x8 ST

Avenger 8x8 ST

Nejprodávanější model Avenger 8x8 ST je určen všem, kdo vyžadují vysokou průchodnost, únosnost a robustnost. Je vhodný pro zábavu i profesionální těžkou práci v komerčním, vládním, veřejném či soukromém sektoru, je dostatečně pohodlný a snadno ovladatelný. Kapalinou chlazený motor Kohler s elektronickým vstřikováním paliva má dostatek síly pro jízdu měkkým pískem, vodou, sněhem, bažinami, močály, záplavovými oblastmi - prostě vším, co se vám postaví do cesty, a ještě utáhne 816 kg. Osm poháněných kol s nízkotlakými pneumatikami dává stroji vynikající trakci a ve vodě umožňuje plavbu rychlostí 5 km/h. Výbava zahrnuje naviják Warn ProVantage 3500, vypouštěcí čerpadlo, kompletní kryty podvozku a praktické stupátko pro snadné nastupování a vystupování.

Více informací

Avenger 8x8 ST

Avenger 8x8 ST

Specification

Avenger 8x8 ST

Avenger 8x8 ST

Specifikace

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace