Would you rather switch to English version?

BlingStar

Exkluzivní racingové kryty a chrániče zadních brzdových kotoučů a rozet pro sportovní čtyřkolky. Dynamická americká firma Blingstar Industries Inc. je známá ve světě čtyřkolkových závodů jako jedna z nejlepších firem vyrábějících špičkové závodní doplňky a příslušenství. Produkty Blingstar při závodech MX a GNCC s pýchou používá mnoho špičkových závodníků včetně superhvězd jako Chris Borich, Jasmine Plante, Shawn Hess a dalších velkých jmen. Produkty Blingstar jsou nejen dokonale funkční a do posledního detailu promyšlené, ale zároveň jsou to doslova designové šperky. Z nabídky exkluzivních racingových doplňků Blingstar jsme pro vás jako oficiální dovozci vybrali zejména kryty a chrániče zadních brzdových kotoučů a rozet pro sportovní čtyřkolky.
BlingStar
Kryty rozet

Kryty rozet

Kryty rozet pro sportovní čtyřkolky přední americké firmy Blingstar poskytují ochranu před poškozením od kamenů, pařezů a skal, a chrání i proti spadnutí řetězu. Prémiová kvalita, z tvrzeného duralu třídy 6061. Kryty poskytují maximální možnou ochranu rozety a přitom nezmenšují světlou výšku. Zářezy na vnějším obvodu slouží jako záběrové při uvíznutí na kamenech a skalách. Made in USA.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Kryty brzdových kotoučů

Kryty brzdových kotoučů

Závodní kryty brzdových kotoučů přední americké firmy Blingstar chrání choulostivé zadní brzdové kotouče sportovních čtyřkolek v těžkém terénu nebo při závodech. Prémiová kvalita a vysoká odolnost díky tvrzenému leteckému duralu třídy 6061. Kryty Blingstar jsou lehčí než originální kryty kotoučů, poskytují maximální ochranu a navíc nezmenšují světlou výšku. Kvalita made in USA.

Více informací u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Sídlo firmy Blingstar Industries Inc. je v kalifornské Coroně, kde se vyrábí nejvyspělejší a nejluxusnější řada sportovních a závodních MX, ATV a side-by-side produktů na světě - produktů, které jsou podle Clinta Robertse, majitele, výkonného ředitele a duchovního otce firmy Blingstar „10 kroků před konkurencí“. Doplňky Blingstar, to je vynikající kvalita, design a pověst, ale také vysoká inovativnost, kterou dokazují například patentované, nahoru vyklápěcí dveře pro sportovní side-by-side. Firma Blingstar se stala známou také díky účasti v seriálové televizní reality show Americký chopper, když si u firmy Orange County Choppers nechala vytvořit speciální závodní čtyřkolku Yamaha YFZ450 vybavenou doplňky Blingstar.

Oficiální autorizovaní prodejci doplňků a příslušenství distribuované v síti ASP Group s.r.o.

Seznam a kontakty oficiálních dealerů, kteří prodávají námi dovážené doplňky a příslušenství značek
SHARK ACCESSORIES, ODI grips, DAX, COMEUP, FOX, FIMCO, BIG GUN EXHAUST, FASST COMPANY, HOUSER RACING, RPM, PRECISION, FRIXION, ULTIMAX, BLINGSTAR, MSR a další.

Pro konkrétní dotazy a informace o dostupnosti zboží, doplňků a příslušenství kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce, a to nejlépe telefonicky, případně mailem.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace