Would you rather switch to English version?

CKX

Kanadská společnost CKX, založená v roce 1991, je prestižní výrobce oblečení, doplňků a přileb pro sněžné skútry, motocykly a čtyřkolky. CKX, to je neustálý vývoj a hledání nových přístupů k inovacím. Díky tomu jsou dnes přilby CKX jedny z nejlepších přileb svého druhu, s mnoha jedinečnými funkcemi.

CKX
CKX Titan - přilba pro celý rok

CKX Titan - přilba pro celý rok

CKX Titan je jedna z nejpromyšlenějších off-roadových helem na trhu. Množství odnímatelných a výměnných prvků umožňuje helmu ideálně přizpůsobit ročnímu období, stylu jízdy a úrovni vaší aktivity. S přilbou dostanete dvoje brýle, dva bradové spoilery, dva nosní deflektory a vyjímatelné vložky větracích otvorů, které vám umožní používat helmu po celý rok, v létě i v zimě. Inovativní brýle CKX úplně vyplňují výřez helmy, a poskytují tak dokonalou ochranu i v extrémním počasí. Díky revolučně řešené otevírací bradě nemusíte přilbu vůbec sundávat z hlavy, když potřebujete volně dýchat, domluvit se s kamarády nebo se občerstvit. I s nasazenými brýlemi poskytuje přilba mimořádně široké zorné pole 210°. 

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

 

Dvoje brýle v ceně

Dvoje brýle v ceně

Revoluční helma CKX Titan přichází se zcela inovativním přístupem k funkci brýlí v helmě. Brýle CKX na rozdíl od běžných mx brýlí úplně vyplňují průzor helmy a díky tomu chrání helma Titan před chladem, větrem a sněhem lépe než integrální přilba. Navíc se nezamlžuje žádné plexi ani brýle, a ještě máte potřebnou volnost k dýchání.K přilbě CKX Titan dostanete hned dvoje brýle. Brýle s velkými větracími vstupy se hodí pro běžné ježdění a do extrémního prachu, ale samozřejmě vám nic nebrání jezdit i s vašimi stávajícími mx brýlemi se spoustou větracího místa kolem. Zimní brýle CKX jsou až na nutné odvětrávací otvory zcela uzavřené, a dokonale těsní průzor helmy. Helma Titan díky tomu poskytuje zcela mimořádnou ochranu před zimou a větrem, navíc lze dokoupit i elektricky vyhřívané brýle z nabídky originálního příslušenství CKX. Brýle CKX umožňují nebývale široké periferní vidění 210° - jedno z nejširších zorných polí vůbec. 

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Letní a zimní mód

Letní a zimní mód

Helmu CKX Titan lze dokonale přizpůsobit pro letní nebo zimní používání. Ve letním módu nabízí vzdušnost, nadprůměrnou ochranu, vysokou kvalitu, atraktivní vzhled a dostatečné větrání díky letním větracím brýlým CKX (ale jezdit můžete i s běžnými mx brýlemi). A jakmile nastane zima, nasadíte neoprenový nosní deflektor, velký bradový spoiler, zateplený zadní límec a speciální manžetu kolem obličeje, kterou oceníte na sněžném skútru a ve velkých mrazech. Když si ještě vložkami do větracích otvorů přesně nastavíte, kolik vzduchu má jít do helmy, stane se CKX Titan velmi příjemnou přilbou chránící před zimou, mrazem a sněhem jako žádná jiná helma.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Historie značky CKX

Již téměř 30 let znamená značka CKX synonymum pro dobrodružství a vzrušení z jízdy ve volném terénu. Společnost CKX, založená v roce 1991 v Quebecu, navrhuje a vyrábí ucelenou řadu přileb a oblečení, které splňuje a překračuje očekávání jezdců, které chrání a přitom se pohodlně nosí. Přilby CKX jsou nabité inovacemi, praktickými funkcemi a moderními technologiemi.

1991
• Zrod značky CKX s prvními helmami pro skútry

1992
• Představení modelové řady bot a rukavic 

1995
• Představení modelové řady přileb pro motocykly

2005
• Představení velmi oblíbené helmy Tranz pro sněžné skútry

2007
• Přichází modelová řada funkčního prádla

2011
• 20. výročí značky CKX

2012
• Spuštění kategorizačního systému CP4

2013
• Spuštění nového webu ckxgear.com

2019
• Oficiálním distributorem CKX pro Českou a Slovenskou republiku se stává společnost ASP Group Distributing.

Oficiální autorizovaní prodejci doplňků a příslušenství distribuované v síti ASP Group s.r.o.

Seznam a kontakty oficiálních dealerů, kteří prodávají námi dovážené doplňky a příslušenství značek
SHARK ACCESSORIES, ODI grips, DAX, COMEUP, FOX, FIMCO, BIG GUN EXHAUST, FASST COMPANY, HOUSER RACING, RPM, PRECISION, FRIXION, ULTIMAX, BLINGSTAR, MSR a další.

Pro konkrétní dotazy a informace o dostupnosti zboží, doplňků a příslušenství kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce, a to nejlépe telefonicky, případně mailem.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace