Would you rather switch to English version?

CKX

Kanadská společnost CKX, založená v roce 1991, je prestižní značka oblečení, doplňků a přileb pro sněžné skútry, motocykly a čtyřkolky. CKX, to je neustálý vývoj a nové přístupy k hledání inovací. Přilby CKX jsou jedny z nejlepších přileb svého druhu s mnoha jedinečnými funkcemi.

CKX
Přilba Titan Backcountry

Přilba Titan Backcountry

Jedna z nejpromyšlenějších off-roadových helem na trhu, chráněná několika patenty. Množství odnímatelných a výměnných prvků umožňuje ideálně přizpůsobit helmu různým stylům jízdy, venkovní teplotě a vaší úrovni aktivity. V balení jsou dvoje brýle, výměnné bradové a nosní spoilery a vyjímatelné vložky do větracích otvorů. Pokud se potřebujete domluvit s kamarády nebo se chcete občerstvit, s přilbou CKX Titan kvůli tomu už nemusíte sundávat helmu z hlavy, díky jedinečnému systému otevírání brady. Přilba i s nasazenými brýlemi má velké zorné pole 210°. Tvar brýlí dokonale vyplňuje výřez helmy, se zimními doplňky přilba poskytuje vynikající ochranu i v extrémních podmínkách.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Historie značky CKX

Již téměř 30 let znamená značka CKX synonymum pro dobrodružství a vzrušení z jízdy ve volném terénu. Společnost CKX, založená v roce 1991 v Quebecu, navrhuje a vyrábí ucelenou řadu přileb a oblečení, které splňuje a překračuje očekávání jezdců, které chrání a přitom se pohodlně nosí. Přilby CKX jsou nabité inovacemi, praktickými funkcemi a moderními technologiemi.

1991
• Zrod značky CKX s prvními helmami pro skútry

1992
• Představení modelové řady bot a rukavic 

1995
• Představení modelové řady přileb pro motocykly

2005
• Představení velmi oblíbené helmy Tranz pro sněžné skútry

2007
• Přichází modelová řada funkčního prádla

2011
• 20. výročí značky CKX

2012
• Spuštění kategorizačního systému CP4

2013
• Spuštění nového webu ckxgear.com

2019
• Oficiálním distributorem CKX pro Českou a Slovenskou republiku se stává společnost ASP Group Distributing.

Oficiální autorizovaní prodejci doplňků a příslušenství distribuované v síti ASP Group s.r.o.

Seznam a kontakty oficiálních dealerů, kteří prodávají námi dovážené doplňky a příslušenství značek
SHARK ACCESSORIES, ODI grips, DAX, COMEUP, FOX, FIMCO, BIG GUN EXHAUST, FASST COMPANY, HOUSER RACING, RPM, PRECISION, FRIXION, ULTIMAX, BLINGSTAR, MSR a další.

Pro konkrétní dotazy a informace o dostupnosti zboží, doplňků a příslušenství kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce, a to nejlépe telefonicky, případně mailem.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace