Would you rather switch to English version?

Frixion

Evropský výrobce brzdového obložení Frixion nabízí široký sortiment vysoce kvalitních brzdových destiček pro offroadové použití zcela nové generace. Organické brzdové destičky Frixion jsou měkčí než brzdové destičky ze sintrovaných materiálů, skvěle odolávají vysokým teplotám, mají vynikající brzdné vlastnosti v terénu a při brzdění jsou mimořádně tiché. Složení třecích materiálů je formulováno tak, aby vyhovovalo extrémním podmínkám offroadové jízdy a aby zaručovalo, že váš stroj budete mít neustále pod kontrolou a že Vaše brzdná dráha bude vždy co nejkratší. Brzdové destičky značky Frixion mají vysokou odolnost proti opotřebení, rychle se zajíždějí a již v krátké době dosahují maximální účinnosti.

Frixion
Brzdové destičky pro ATV a UTV

Brzdové destičky pro ATV a UTV

Vyberte si ze široké nabídky sintrovaných brzdových destiček Frixion pro terénní čtyřkolky a UTV! Vysokovýkonné brzdové destičky Frixion jsou zárukou vysoké kvality a spolehlivého brzdného účinku. Všestranné použití pro všechny druhy čtyřkolek a UTV, pro extrémní podmínky a závodní použití. Sintrované destičky vykazují podstatně delší životnost a výrazně lepší brzdný účinek v terénu než destičky organické, vyšší tepelnou a mechanickou odolnost, lepší součinitel tření a vysokou účinnost na suchu, v blátě, písku i za mokra.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Brzdové destičky pro motokros

Brzdové destičky pro motokros

Vysokovýkonné sintrované brzdové destičky Frixion pro motokros a terénní motocykly jsou zárukou vysoké kvality a spolehlivého brzdného účinku. Jsou vhodné pro všestranné použití včetně extrémních podmínek a pro závodní účely. Destičky ze sintrovaných materiálů přinášejí podstatně delší životnost a výrazně lepší brzdný účinek než destičky organické, vykazují vyšší tepelnou a mechanickou odolnost, mají vynikající součinitel tření a vysokou účinnost na suchu, v blátě, písku i za mokra. Made in Europe.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Složení třecích materiálů pro extrémní podmínky offroadové jízdy zaručuje, že váš stroj máte neustále pod kontrolou, a že vaše brzdná dráha bude vždy co nejkratší. Brzdové destičky Frixion navíc vykazují výjimečnou odolnost proti opotřebení. Brzdové destičky Frixion se velmi rychle zajíždějí a již po krátké době dosahují maximální účinnosti.

Oficiální autorizovaní prodejci doplňků a příslušenství distribuované v síti ASP Group s.r.o.

Seznam a kontakty oficiálních dealerů, kteří prodávají námi dovážené doplňky a příslušenství značek
SHARK ACCESSORIES, ODI grips, DAX, COMEUP, FOX, FIMCO, BIG GUN EXHAUST, FASST COMPANY, HOUSER RACING, RPM, PRECISION, FRIXION, ULTIMAX, BLINGSTAR, MSR a další.

Pro konkrétní dotazy a informace o dostupnosti zboží, doplňků a příslušenství kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce, a to nejlépe telefonicky, případně mailem.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace