Would you rather switch to English version?

Ricochet

Kryty podvozků pro užitkové čtyřkolky made in USA

Vysoce kvalitní hliníkové kryty podvozků předního amerického výrobce Ricochet chrání spodek vaší čtyřkolky před poškozením při přejíždění kmenů, pařezů, velkých kamenů a dalších překážek. Značka RICOCHET je již více než 40 let vedoucí značku na trhu, kryty RICOCHET se staly nejprodávanějšími kryty podvozků a ramen pro užitkové čtyřkolky na světě. Robustní a lehké hliníkové kryty podvozků RICOCHET jsou navrženy a vyrobeny s důrazem na kvalitu, přesnost výroby a snadnou montáž.

Stránky výrobce: ricochet-off-road.myshopify.com

Ricochet
Hliníkové kryty podvozků čtyřkolek

Hliníkové kryty podvozků čtyřkolek

Kompletní sady vysoce odolných duralových krytů podvozku zajišťují bezpečnou ochranu všech důležitých částí vaší čtyřkolky před poškozením od nárazů a kamenů. Špičková kvalita a mimořádná odolnost díky použití duralu letecké kvality 5052 H-32 o tloušťce 5 mm. Snadná montáž díky vysoce přesné výrobě, žádné vrtání ani jiné úpravy nejsou třeba. Sady obsahují kryty rámu a nášlapů, kryty předních a zadních A-ramen a veškerý montážní materiál. Kryty RICOCHET jsou kompatibilní s většinou navijáků a dalším příslušenstvím. Made in USA.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Již více než 40 let chrání kryty Ricochet podvozky, motory a rámy čtyřkolek a motokrosových motocyklů, a za tu dobu pravděpodobně zachránily více proražených karterů a promáčknutých rámových trubek než všechny ostatní konkurenční kryty dohromady. Značka Ricochet prakticky definovala konstrukci a design krytů podvozků pro užitkové čtyřkolky.

Oficiální autorizovaní prodejci doplňků a příslušenství distribuované v síti ASP Group s.r.o.

Seznam a kontakty oficiálních dealerů, kteří prodávají námi dovážené doplňky a příslušenství značek
SHARK ACCESSORIES, ODI grips, DAX, COMEUP, FOX, FIMCO, BIG GUN EXHAUST, FASST COMPANY, HOUSER RACING, RPM, PRECISION, FRIXION, ULTIMAX, BLINGSTAR, MSR a další.

Pro konkrétní dotazy a informace o dostupnosti zboží, doplňků a příslušenství kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce, a to nejlépe telefonicky, případně mailem.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace