Would you rather switch to English version?

Sikkia

SIKKIA INDUSTRIAL je významný světový výrobce vysoce kvalitních doplňků a příslušenství pro čtyřkolky, ATV, UTV a motocykly. Sikkia nabízí jeden z nejširších sortimentů perfektně propracovaných kvalitních ATV a moto doplňků jako úložné ATV boxy, cestovní brašny, motocyklové alu kufry, top-case, plastové kanystry, navijáky, nakládací rampy apod. Produkty SIKKIA, to je nejvyšší možná kvalita za vaše peníze, kvalita, za kterou si firma SIKKIA hrdě stojí.

Sikkia
Plastové boxy na čtyřkolky

Plastové boxy na čtyřkolky

Velké uzamykatelné ATV boxy Sikkia jsou pečlivě vyrobené z vysoce kvalitního nárazuodolného vysokohustotního polyetylénu LLDPE. Díky velkým vnitřním rozměrům pojmou vše, co s sebou potřebujete na výlet, pro práci, rybaření nebo lov. Vodotěsná víka se zavírají robustními uzamykatelnými západkami, boxy bývají vybavené pohodlně čalouněnou opěrkou zad, která zvyšuje pohodlí při jízdě.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Hliníkové kufry pro motocykly

Hliníkové kufry pro motocykly

Celohliníkové boční a zadní kufry pro motocykly, velká cestovní endura a motocykly řady Adventure jsou vůbec nejrobustnější zavazadla pro vaše výlety, expedice a dálkové jízdy. Hliníkové kufry patří mezi cestovateli mezi nejoblíbenější, ale osvědčují se třeba i na skútrech. Hliníkové kufry SIKKIA jsou konstruované pro nejtěžší podmínky, pevná a lehká konstrukce z pevnostního hliníku, zesílená základna a nerezové závěsy zaručují extrémní odolnost; zamykací víka s kvalitním těsněním a silikonem utěsněné spoje zamezují vnikání vody a prachu do kufrů. Promyšlený systém otevírání umožňuje otevírat víko z jakékoli strany nebo jej úplně vyjmout. Hliníkové kufry SIKKIA - profesionální výrobky nejvyšší kvality.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Oficiální autorizovaní prodejci doplňků a příslušenství distribuované v síti ASP Group s.r.o.

Seznam a kontakty oficiálních dealerů, kteří prodávají námi dovážené doplňky a příslušenství značek
SHARK ACCESSORIES, ODI grips, DAX, COMEUP, FOX, FIMCO, BIG GUN EXHAUST, FASST COMPANY, HOUSER RACING, RPM, PRECISION, FRIXION, ULTIMAX, BLINGSTAR, MSR a další.

Pro konkrétní dotazy a informace o dostupnosti zboží, doplňků a příslušenství kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce, a to nejlépe telefonicky, případně mailem.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace