Would you rather switch to English version?

TJD

Odpružené kanadské sněžné pásy pro čtyřkolky a UTV od oficiálního dovozce pro ČR, Slovensko a Polsko

Čtyřkolkové pásy přední kanadské firmy TJD rozšiřují možnosti čtyřkolek 4x4 a strojů UTV v zimě, takže v zimním období mohou s úspěchem nahradit drahý sněžný skútr. Navíc díky robustní konstrukci a odolnému materiálu pásů umožňují pásy TJD jezdit nejen na sněhu, ale také na hlíně, polních a lesních cestách, nevadí jim bláto, písek ani šotolina. Pásy TJD XGen mají také vůbec nejnižší valivý odpor ze všech ATV / UTV pásů na trhu.

Oficiální stránky dovozce: www.tjd-canada.cz

TJD
Pásy TJD XGEN 4S

Pásy TJD XGEN 4S

Kanadské pásy TJD Xgen 4S pro čtyřkolky s pohonem všech kol umožňují skutečně celoroční použití - v zimě, na jaře, v létě; stejně spolehlivě fungují na sněhu i v blátě, nezničí je písek ani štěrk - pásový systém TJD Xgen 4S zcela nově definuje jízdu v každých podmínkách. ATV pásy TJD Xgen 4S zároveň přinášejí podstatné výhody oproti sněžným skútrům, např. výrazně nižší pořizovací náklady nebo schopnost jezdit i na površích beze sněhu. Snadná a rychlá montáž namísto kol, vysoká prostupnost terénem, stabilní a přesné řízení, nízký valivý odpor a jedinečná trakce. Pásy TJD jsou dodávány včetně všech potřebných adaptérů pro Vaší čtyřkolku. K dispozici i pro čtyřkolky už od objemu 300 cm3. Pásy TJD XGen 4S jsou schválené pro provoz na pozemních komunikacích ČR.

Více informací na www.tjd-canada.cz

UTV pásy TJD XTRACK 4S

UTV pásy TJD XTRACK 4S

Pásový systém TJD Xtrack 4S UTV je speciálně vyvinutý pro UTV vozidla s pohonem všech kol a pro ty nejtěžší podmínky. Pásy TJD Xtrack 4S nabízejí zásadní výhody oproti sněžným skútrům, od výrazně nižší pořizovací ceny až po možnost jezdit na všech površích. Pásy jsou konstruované pro celoroční používání, můžete s nimi jezdit na sněhu, v blátě, v písku, na šotolině i na štěrku, a všude Vám zajistí vynikající prostupnost terénem, stabilní a přesné řízení a jedinečnou trakci pro tahání těžkých nákladů. Snadná a rychlá montáž namísto kol. Flexibilní konstrukce podvozku a napínací kola se speciálními průrazuodolnými pneumatikami Absorb® poskytují překvapivě klidnou, pohodlnou a příjemnou jízdu. Pásy jsou dodávány včetně potřebných adaptérů pro Váš stroj. Pásy TJD Xtrack 4S UTV jsou schválené pro provoz na pozemních komunikacích ČR.

Více informací na www.tjd-canada.cz

Zajištěný servis a náhradní díly

Zajištěný servis a náhradní díly

Péče o zákazníka u nás nekončí prodejem. Po celou dobu užívání Vašich pásů TJD Vám můžeme zajistit profesionální péči v jedné z nejširších sítí autorizovaných servisů v celé České republice i na Slovensku. Klademe důraz na vysokou profesionalitu, a kromě kompletního servisu můžeme garantovat také rychlé dodání náhradních dílů, které neustále vedeme skladem v našem centrálním skladu v Letkově u Plzně.

Historie firmy TJD

Kanadská společnost TJD je předním světovým výrobcem čtyřkolkových pásů s dlouholetou tradicí.

1998
Kanaďan Jean Després zakládá společnost TJD Fabrications na výrobu hliníkových sněžnic.
Rámy sněžnic se do té doby vyráběly pouze ze dřeva. Dřevo však za velkých mrazů praskalo a pokud sněžnice praskla daleko v divočině, znamenalo to velký problém. Po Desprésových hliníkových sněžnicích se proto ihned strhla velká poptávka a začali je kupovat všichni kanadští výrobci javorového sirupu. Després si hliníkové sněžnice nechává patentovat a začíná je vyrábět ve velkém. Zrodila se firma TJD Manufacturing.

2000
Významný mezník v historii firmy TJD Fabrications přichází s rozvojem terénních užitkových čtyřkolek. Čtyřkolky dostaly dostatečně silné motory a automatickou převodovku, a začali je používat snad všichni farmáři v Kanadě. Jean Després začal přemýšlet, jak zajistit, aby se tyto čtyřkolky daly používat i v zimě, kdy všude leží hluboký sníh. Jean Després vynalezl a patentoval systém čtyřkolkových pásů, které byly velmi účinné. Ve spolupráci s předním kanadským distributorem čtyřkolkového příslušenství a doplňků začal Després své pásy vyrábět. Úspěch se dostavil okamžitě. Prognóza prodejů v prvním roce - 250 kusů - byla mnohonásobně překročena: prodalo se 900 sad! I v následujících letech stoupaly prodeje pravidelně o desítky a stovky procent, čtyřkolkové pásy TJD se staly úspěšným artiklem a začaly dokonce silně konkurovat pracovním sněžným skútrům. Nastal velmi rychlý rozvoj firmy TJD, v jediném roce se firma stěhovala dokonce dvakrát do větších prostor. Po dalším konečném přestěhování a s čerstvými investicemi ve výši přes 2 000 000 USD firma TJD nakonec stanula na naprosté špičce výrobních technologií.

2015
Úzká spolupráce TJD Fabrications s firmou Camoplast, která byla dodavatelem samotných pryžových pásů, dostává nový rozměr: koncern Camoplast vstupuje do firmy TJD jako hlavní strategický partner. "Camoplast byl jedním z našich dodavatelů," říká Jean Després, "a nyní jsme se my stali jejich dodavateli. Máme s firmou Camoplast velmi dobrou spolupráci již řadu let a hodláme v tom pokračovat i nadále. Jedním z největších přínosů je velmi dobrá distribuční síť Camoplast."
Ve stejném roce mění koncern Camoplast svůj název na Camso.

XTrack 4S

XTrack 4S

Uživatelská příručka (SK) • 9 MB

XGen 4S

XGen 4S

Uživatelská příručka (SK) • 11 MB

Xgen 4S

Xgen 4S

Uživatelská příručka (CZ) • 12 MB

XTrack 4S

XTrack 4S

Uživatelská příručka (CZ) • 9 MB

Oficiální autorizovaní prodejci značky TJD v České a Slovenské republice

Pro konkrétní dotazy a informace kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz yadea.cz aspshop.cz