Yadea

Yadea je největším světovým výrobcem jednostopých elektrických vozidel, motocyklů, skútrů a jízdních kol.
Inovativní produkty Yadea oslovují zejména mladé lidi, pro které je důležitý udržitelný životní styl. 

Web dovozce: www.yadea.cz

Yadea
Elektrické skútry Yadea

Elektrické skútry Yadea

Moderní řešení pro moderní lidi. 

Elektrické skútry Yadea splňují všechny podmínky ekologického provozu. S dlouhým dojezdem a výbornými jízdními vlastnostmi jsou snadno ovladatelné, neznečišťují ovzduší a jsou překvapivě tiché. Nízkou hmotnost a vysokou obratnost e-skútrů Yadea oceníte v městě i v kolonách. Elektrické skútry Yadea je možné nabíjet z běžné elektrické zásuvky, nebo lze baterii vyjmout a nabít jí doma.

Více informací na www.yadea.cz

C-line

C-line

První inteligentní e-skútr na světě. Elegantní design je moderní a zároveň praktický. Vysokokapacitní Li-Ion baterie zajišťuje příjemně dlouhý dojezd a mimořádně levný provoz. Yadea C-Line to je úsporný, ekologický a ovladatelný skútr se spoustou chytrých detailů jako například vestavěná USB nabíječka, praktická schránka na mobilní telefon nebo skryté háčky pro nákupní tašku.

Více informací na www.yadea.cz

C-umi

C-umi

Čistý, ekonomický a hospodárný elektroskútr nabízí nejmodernější technologie, levný provoz a příjemné ovládání. Inteligentní bezklíčkové startování automaticky rozpozná majitele a automaticky se odemkne, při opuštění se skútr sám automaticky zabezpečí. Full LED osvětlení se dvěma výkonnými světlomety, elegantním světlem pro denní svícení a atraktivním koncovým světlem dávají skútru výbornou viditelnost, vysokou bezpečnost a dokonalý vzhled.

Více informací na www.yadea.cz

Prodejci a servisy e-skútrů YADEA v České a Slovenské republice

Pro vaše pohodlí a především pro zkrácení cest za nákupem uvádíme adresy a telefonické kontakty na oficiální prodejce značky YADEA. Podle mapky snadno zjistíte, který oficiální prodejce je vám nejblíže, u koho si můžete naše produkty prohlédnout, získat potřebné informace, případně rovnou zakoupit.
Doporučujeme vám kontaktovat přímo prodejce a to především telefonicky. Na telefonické dotazy jsou naši prodejci nejlépe připraveni. Může se třeba stát, že různí prodejci mají různé skladové zásoby, ale v každém případě vám tady rádi poradí s možností okamžité objednávky vybraného produktu.

Váš ASP Group tým

 

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace