O nás

Srdečně Vás vítáme na stránkách firmy ASP Group s.r.o., jednoho z největších distributorů značkových čtyřkolek a ATV/moto doplňků ve střední a východní Evropě.

 


Společnost ASP Group Distributing patří k největším dovozcům a distributorům čtyřkolek a příslušenství pro čtyřkolkáře a motorkáře ve střední a východní Evropě. Na trzích v České republice, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Chorvatsku a Slovinsku jsme také oficiálním autorizovaným dovozcem a velkoobchodním distributorem více než 26 předních světových výrobců doplňků a příslušenství pro čtyřkolky a motocykly, ve všech těchto zemích jsme zároveň výhradními dovozci čtyřkolek, side-by-side a UTV značek Arctic Cat, TGB, Access Motor a Linhai.

Ochrana osobních údajů
 

Spolehliví partneři

Silnou a stabilní pozici si firma ASP Group Distributing vybudovala díky upřímnému a poctivému přístupu k zákazníkům i obchodním partnerům, díky profesionálním službám a důrazu na kvalitu prodávaných produktů, kterou zásadně vždy předem sami ověřujeme a testujeme. ASP Group Distributing je ryze česká společnost, která prostřednictvím svých prodejců nabízí dovážené čtyřkolky, příslušenství a náhradní díly na více jak 400 prodejních místech po celé Evropě.


Nejširší nabídka doplňků a příslušenství

U nás si vybere každý - majitelé užitkových i sportovních čtyřkolek, side-by-side a UTV, hobby jezdci i špičkoví závodníci, majitelé farem, lesů a horských hotelů, profesionální stavební i komunální firmy, strážci přírodních parků i záchranáři a hasiči. V naší nabídce na stránkách www.aspshop.cz naleznete produkty předních světových značek jako ITP Tires, Fox Shox, TJD, Kimpex, Maxima Oils, Arctic Cat, Fasst Racing, XRW, BigGun Exhaust, Two Brothers Racing, Houser Racing, RPM a mnoho dalších. Nabízené produkty máme přímo skladem v našem centrálním skladu v Žebráku u Berouna, a proto můžeme garantovat nejkratší možné dodací lhůty.


Spokojenost zákazníků

Nejvyšším cílem společnosti ASP Group Distributing je především spokojenost našich zákazníků, ale ani serióznost v obchodních vztazích s našimi obchodními partnery, trvalá garance kvality nabízených produktů, rychlost a profesionalita poskytovaných služeb u nás nejsou jen prázdné fráze. Většinu námi dovážených čtyřkolek si můžete u vybraných prodejců ještě před nákupem bezplatně sami vyzkoušet a přesvědčit se tak o jejich kvalitách. Na Vaše přání Vám poskytneme odborné poradenství, individuálně objektivně doporučíme a následně prostřednictvím našich prodejců můžeme odborně namontovat veškeré námi nabízené doplňky a příslušenství.


Nejširší prodejní a servisní síť

Na všechny dovážené čtyřkolky, side-by-side a UTV vedeme rozsáhlý sortiment originálních a značkových náhradních dílů ve velkém distribučním a skladovém centru v Žebráku u Berouna, a proto Vám můžeme garantovat velmi rychlé dodání kamkoliv po celé republice. Zároveň Vám zajistíme profesionální péči o Váš stroj v jedné z nejširších sítí autorizovaných servisů nejen v celé České republice, ale i v regionu střední a jihovýchodní Evropy, aby Váš stroj byl po celou dobu jeho užívání neustále dokonale připravený na všechny výzvy.

 

ASP Group Distributing, to je:
 

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace