Přeskočit na obsah

FINNTRAIL

PROFESIONÁLNÍ ATV OBLEČENÍ PRO EXTRÉMNÍ PODMÍNKY

FINNTRAIL

Zdolat nejdrsnější místa je k nezaplacení, ale obyčejné nepromokavé oblečení není vždy dostačující k tomu, aby odvedlo svou práci

Zdolat nejdrsnější místa je k nezaplacení, ale obyčejné nepromokavé oblečení není vždy dostačující k tomu, aby odvedlo svou práci. Naštěstí FINNTRAIL zdaleka není obyčejné nepromokavé oblečení. Je extrémně odolné, prodyšné, poskytuje perfektní ochranu před vodou, blátem a ostrými větvemi, neomezuje v pohybu a zajišťuje maximální pohodlí při jízdě.

01

Špičková výbava pro ATV / UTV jezdce

FINNTRAIL je nepromokavé a prodyšné oblečení nejvyšší třídy. Umožňuje jízdu až po hrudník hlubokou nebo stříkající vodou, a přitom stále zůstanete v suchu a pohodlí. Je zcela spolehlivé a odolné. Všechny exponované oblasti, jako jsou kolena nebo zadek, jsou extra zesílené. Většina bund je vybavena vodotěsnými zipy. FINNTRAIL – dokonalá ochrana před vodou a blátem.

02

Extra vyztužení

Kromě toho, že ATV oblečení FINNTRAIL je vyrobené z vysoce kvalitních mimořádně pevných materiálů, je spodní a vnitřní část nohavic a oblast kolen a hýždí ještě navíc vyztužena speciálními materiály pro maximální odolnost.

03

Pětivrstvý materiál

 • + Teflonová ochrana
 • 5 Extra zesílení
 • 4 Základní vrstva
 • 3 Hi-Tech membrána Hard-Tex
 • 2 Ochranná vrstva
 • 1 Vnitřní podšívka

04

Anatomicky tvarovaná kolena

Funkční střih kolen umožňuje naprosto volný pohyb. Kolena jsou speciálně tvarována pro bezkonkurenční pohodlí při jízdě a volný pohyb.

05

Vyjímatelné chrániče kolen

Kalhoty jsou opatřené vyjímatelnými měkkými chrániči kolen, které vás ochrání před drobnými zraněními při pádu nebo při nárazu na tvrdý povrch.

06

Nepromokavé ponožky

Brodící kalhoty FINNTRAIL jsou dole opatřené integrovanými nepromokavými ponožkami. Tyto speciální 4 mm silné neoprenové ponožky mají lepené švy pro větší pohodlí a zesílená chodidla pro lepší odpružení.

Poznámka: Integrované ponožky vyžadují speciální obuv.

07

Boty, které vydrží

Boty precizně fixují kotníky, aby se zabránilo podvrtnutí a zranění. Podrážka se samočisticím vzorkem poskytuje skvělou trakci a nezanáší se blátem. Odolný vnější materiál s kevlarem chrání botu před roztržením a propíchnutím.

08

Nepromokavé bundy

Bundy z extrémně odolných materiálů se neroztrhnou ani o ostré větve při jízdě lesem. Vysoká nepromokavost, vodotěsné manžety a zabudovaná hi-tech membrána zabraňují proniknutí vody do bundy.

09

Náprsní kapsy

Náprsní kapsy jsou dostatečně vysoko, aby zabraňovaly vodě dostat se dovnitř. Kapsy jsou navíc vybavené nepropustnými zipy.

10

Magnetické zapínání

Většina bund FINNTRAIL používá magnetické zavírání krycí légy hlavního zipu, které zůstává funkční za všech podmínek, na rozdíl od suchého zipu, který se rychle zanese blátem a prachem a přestane fungovat.

Robustní zipy

Bundy jsou opatřené vysoce odolnými zipy. I když se do zipu dostane špína, zip se nezasekne a spolehlivě funguje dále.

11

Vodotěsné manžety

Bundy jsou opatřené vysoce odolnými zipy. I když se do zipu dostane špína, zip se nezasekne a spolehlivě funguje dále.

12

100% vodotěsné pouzdro

Při jízdě se voda může dostat do kapsy a zničit váš drahý smartphone. Ale my vás v tom nenecháme: ke každému brodícímu oblečení FINNTRAIL dostanete od nás jako dárek 100% vodotěsné pouzdro na mobil!

13

Jak správně nosit brodící oblečení

1 Spodní vrstva

 • Odvádí vlhkost a nadměrné teplo
 • Hřeje (termoprádlo)

2 Střední vrstva

 • Poskytuje tepelnou izolaci, udržuje tělesné teplo
 • Chrání před chladem

3 Svrchní vrstva

 • Chrání před vodou, blátem a větrem
 • Odolné materiály a nepromokavá membrána

14

Značku Finntrail prodáváme
v těchto zemích

všechny země EU

Navštivte webové stránky výrobce

Značky

Objevte další značky v kategorii

Chcete se stát
naším prodejcem?