Přeskočit na obsah

ITP Tires

Již více než 30 let je značka ITP světovým leaderem na trhu čtyřkolkových pneumatik a disků.

ITP Tires

Široká nabídka firmy ITP Tires zahrnuje pneumatiky pro sportovní a užitkové čtyřkolky, pro sportovní side-by-side i těžká pracovní UTV, pro hobby jezdce, profesionály i vrcholové závodníky.

ITP, to jsou špičkové pneumatiky, dlouholeté zkušenosti a vysoké standardy spolehlivosti, odolnosti a životnosti, nejvýkonnější ATV pneumatiky na trhu. Jako oficiální dovozci pneumatik a disků ITP vám nabízíme široký výběr pneumatik do každého terénu, pro každý povrch a každý účel. ITP, to jsou pneumatiky a disky nejvyšší světové úrovně. Vyberte si nejvhodnější pneumatiky pro vaši čtyřkolku nebo UTV, případně vám s výběrem rádi a ochotně poradí naši prodejci.

01

Pneumatiky pro užitkové čtyřkolky

Pneumatiky jsou pravděpodobně nejdůležitější částí vaší čtyřkolky. Můžete mít třeba pět diferenciálů a sedm uzávěrek, ale pokud nemáte dobré pneumatiky, stejně se nikam nedostanete. Právě pneumatiky rozhodují o tom, jestli se čtyřkolkou projedete nebo ne. Se špičkovými pneumatikami ITP můžete využít celý potenciál vaší čtyřkolky. Nabízíme mnoho druhů, typů a rozměrů pneumatik pro každé podmínky a každý terén, pneumatiky pro čtyřkolky a UTV, pneumatiky univerzální i dezény určené do bláta a do sněhu, pneumatiky dvouplátnové i osmiplátnové, radiální i diagonální. Pneumatiky ITP – ta nejlepší volba pro vaši čtyřkolku nebo UTV.

02

Pneumatiky pro sportovní čtyřkolky

Pneumatiky nejvíce ovlivňují jízdní vlastnosti vaší čtyřkolky. V naší nabídce přední světové firmy ITP najdete nepřeberné množství typů, profilů a vzorků pneumatik pro sportovní čtyřkolky, speciální pneumatiky do bláta, na šotolinu, do písku, na kamení a další povrchy, s radiální nebo diagonální konstrukcí, s různým počtem pláten. Vyberte si nejvhodnější pneumatiky pro vaši čtyřkolku, případně vám s výběrem rádi a ochotně poradí naši prodejci.

03

Alu disky pro užitkové čtyřkolky

Americká firma ITP patří k naprosté světové špičce ve výrobě čtyřkolkových a UTV disků. Používání nejmodernějších technologií, jedinečný tuningový vzhled, vysoce odolná povrchová úprava, maximální pevnost a odolnost v kombinaci s nízkou váhou – vyberte si z nabídky oficiálního dovozce ta nejlepší kola ITP pro váš stroj! Hliníkové disky ITP mívají obvykle oproti originálním kolům také větší offset, čímž čtyřkolce přidávají na stabilitě, aniž by jí ubíraly na ovladatelnosti.

Systém ITP Beadlock

ITP disky se systémem Beadlock mají možnost pevně upnout vnější patku pneumatiky mezi disk a

upevňovací límec, čímž účinně brání odražení pneumatiky od ráfku při driftování nebo při bočních nárazech do kola, a zabraňují tak vyzutí pneumatiky, defektu a následné ztrátě tlaku.

04

Alu disky pro sportovní čtyřkolky

Špičkové hliníkové disky ITP mají podstatně vyšší pevnost než konkurenční disky. Jsou pečlivě vyrobené z hliníku letecké kvality, a oproti originálním kolům mívají obvykle také větší offset, čímž čtyřkolce přidávají na stabilitě, aniž by jí ubíraly na ovladatelnosti.

Systém ITP Beadlock
ITP disky se systémem Beadlock mají možnost pevně upnout vnější patku pneumatiky mezi disk a upevňovací límec, čímž účinně brání odražení pneumatiky od ráfku při driftování nebo při bočních nárazech do kola, a zabraňují tak vyzutí pneumatiky, defektu a následné ztrátě tlaku.

Navštivte webové stránky výrobce

Značky

Objevte další značky v kategorii

Chcete se stát
naším prodejcem?