Přeskočit na obsah

Bercomac

Společnost Bercomac se sídlem v Kanadě je rodinný podnik, který vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní příslušenství pro čtyřkolky, UTV a traktory

Bercomac

S dlouholetými zkušenostmi v oboru patří mezi hlavní produkty společnosti Bercomac sněhové frézy poháněné motory Honda nebo Kohler.

01

Sněhové FRÉZY PRO ATV

Robustní a praktické kanadské sněhové frézy Bercomac jsou vyráběné pro čtyřkolky v šířkách 122 cm (48″) a 138 cm (54″). Frézy Bercomac jsou dvoustupňové, a jsou poháněné silnými a spolehlivými motory Kohler nebo Honda pro snadné odklízení čerstvého i namrzlého sněhu z chodníků a příjezdových cest. Velkou výhodou je také velmi rychlá montáž na většinu čtyřkolek za méně než 5 minut.

02

sněhové FRÉZY PRO UTV

Profesionální sněhové frézy Bercomac si snadno poradí s jakýmkoli množstvím sněhu. Vybavené výkonnými a spolehlivými benzinovými motory Honda, a s pracovním záběrem 167 cm (66″) a 183 cm (72″) jsou dvoustupňové UTV sněhové frézy Bercomac ideální pro odstraňování sněhu ze středně velkých a velkých ploch se zpevněným povrchem – z asfaltu, betonu či dlažby. Vyrobeno v Kanadě.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Navštivte webové stránky výrobce

Značky

Objevte další značky v kategorii

Chcete se stát
naším prodejcem?