Přeskočit na obsah

Segway Powersports

Budoucnost je zde

01

Užitkové čtyřkolky Snarler

Snarler je jednou z nejmodernějších a nejlépe vybavených čtyřkolek na trhu. Ideální pro práci i zábavu, je Snarler v terénu více než schopný zvládnout vše, co se mu postaví do cesty. Pokročilé technologie dávají motorům Snarler extrémně vysoké výkony. Jedinečný systém SCS umožňuje sledovat údaje o čtyřkolce v reálném čase přes mobilní telefon, včetně dálkového ovládání funkcí.

02

UTV

Fugleman je stvořen pro práci. Je nepostradatelným pomocníkem na farmě nebo velkém pozemku. Má velkou ložnou plochu, vysokou tažnou kapacitu a dostatek výkonu, a navíc vypadá a jezdí luxusně. Při tom všem je cenově výhodný a navzdory pracovnímu zaměření je jeho řízení zároveň zábavné.

03

SSV

Villain. Tato vysoce výkonná a technologicky vyspělá side-by-side je vyvinuta pro dobrodružství a zábavu. Poskytuje vzrušující výkon a rychlost, s jistotou ovládne každý terén. Ať už se vydáte prozkoumávat odlehlá místa nebo řádit na offroadové trati, Villain pokaždé posune vaše jízdní zážitky na vyšší úroveň.

04

Servis a náhradní díly

O váš stroj Segway Powersports se postaráme, ať už jde o pravidelné prohlídky, záruční neboi pozáruční opravy, nebo přípravu na sezónu. Jsme oficiální dovozci a široký sortiment originálních náhradních dílů vedeme skladem. Naši servisní pracovníci, stejně jako servisy v naší síti profesionálních prodejců a servisních dealerů vám zajistí všestranný servis, stejně jako rychlé dodání náhradních dílů.

Navštivte webové stránky výrobce

Značky

Objevte další značky v kategorii

Chcete se stát
naším prodejcem?