Would you rather switch to English version?

BIG GUN EXHAUSTS

Špičkové sportovní americké výfuky pro čtyřkolky, SxS a motocykly. Homologované i závodní koncovky a kompletní výfukové systémy. Řídící jednotky a programovací moduly Power Box pro zvýšení výkonu.

Jsme přímými oficiálními autorizovanými dovozci americké značky Big Gun Exhaust. Firma Big Gun Exhaust se specializuje na vývoj a výrobu vysokovýkonných závodních a sportovních výfuků pro motokros, čtyřkolky, side-by-side a silniční a závodní motocykly, a v neposlední řadě také na vývoj a výrobu řídících a programovacích jednotek Power Box pro snadnou úpravu palivových map. Výfuky Big Gun zvyšují výkon a točivý moment motoru, snižují hmotnost a vylepšují vzhled stroje.

BIG GUN EXHAUSTS
Výfuky čtyřkolkové a side-by-side

Výfuky čtyřkolkové a side-by-side

Závodní výfukové koncovky Big Gun pro čtyřkolky a Side by Side v oválném nebo válcovém provedení zvyšují výkon, jsou podstatně lehčí než sériové, mají vnitřní konstrukci z nerezové oceli a perfektní dílenské zpracování. Pro maximální výkonový zisk ale nestačí vyměnit pouze koncovku, největší nárůsty výkonu přináší teprve kompletní výfukový systém, tedy výfuková koncovka včetně svodů a středních mezitrubek. Výfuky Big Gun mají možnost snížení hluku až o 6 dB pomocí snadno vyjímatelných vložek Vortex.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Motokrosové výfuky

Motokrosové výfuky

Nejrychlejší a nejjednodušší cestou k dosažení vyššího výkonu je laděný výfuk. Naše nabídka závodních motocyklových výfuků Big Gun zahrnuje hliníkové výfukové koncovky s dokonalým dílenským zpracováním i kompletní výfukové systémy s vysokým výkonovým ziskem. Výfuky Big Gun jsou podstatně lehčí než sériové a umožňují také snížit hlučnost výfuku až o 6 dB pomocí snadno vyjímatelných vložek Vortex. Výfuky Big Gun - made in USA.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Programovací moduly Power Box

Programovací moduly Power Box

Programovací moduly Power Box pro motocykly a čtyřkolky s elektronickým vstřikováním paliva umožňují snadné nastavení motoru podle vašich potřeb, přizpůsobit parametry vstřikování novému výfukovému systému nebo optimálně naladit motor na sucho nebo na mokro nebo pro konkrétní trať. Programovací moduly Big Gun Power Box se snadno připojí, pro rychlé nastavení nepotřebují notebook ani počítač, snadno se ovládají pouze pomocí tlačítek a LED diod. Tyto programovací moduly mohou mít v paměti uloženo i několik předprogramovaných palivových map pro rychlé nastavení.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Firmu Big Gun založil roku 1997 trojnásobný mistr USA v AMA motokrosu Mike Young Jr., který v době, kdy profesionálně závodil v motokrosu, měl přezdívku "Big Gun". A závodění také bylo a je hlavním hnacím motorem firmy Big Gun. Na závodních okruzích získaly výfuky Big Gun svůj vysoký výkon, tady vznikly všechny ty patenty, pro závodění jsou vyvinuté moderní programovací řídící jednotky Power Box.

Proč Big Gun?
Heslem firmy Big Gun je neustále usilovat o nejlepší produkty na trhu a o maximální spokojenost zákazníků. A výsledky výfuků Big Gun na závodní dráze i prodejní výsledky skutečně potvrzují, že firma Big Gun své heslo dokonale naplnila. Big Gun, to jsou výfuky vyrobené nejnovějšími technologiemi, výfuky, které vám dodají styl, zvuk a hlavně výkon.

Řídící jednotky

Řídící jednotky

Uživatelská příručka (CZ) • 1 MB

Výfuky - montážní návod

Výfuky - montážní návod

Montážný návod (SK) • 1 MB

Řídící jednotky

Řídící jednotky

Montážný návod (SK) • 1 MB

Výfuky - montážní návod

Výfuky - montážní návod

Montážní návod (CZ) • 1 MB

Rozsáhlá síť oficiálních prodejců Big Gun v České a Slovenské republice
Pro konkrétní dotazy a informace o dostupnosti zboží, doplňků a příslušenství kontaktujte prosím přímo Vámi vybraného prodejce, a to nejlépe telefonicky, případně mailem.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz yadea.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace