Would you rather switch to English version?

BULLDOG TIRES

Bulldog Tires je nová značka pneumatik pro užitkové a sportovní čtyřkolky. Pneumatiky Bulldog používají nejmodernější technologie, jsou odolné, cenově dostupné, s robustní konstrukcí a výbornou trakcí v každém terénu. Široký sortiment provedení, dezénů a rozměrů vedeme neustále skladem. Ať už potřebujete univerzální obutí nebo spolehlivé pneumatiky do bláta, sněhu, kamení nebo na šotolinu, Bulldog Tires vám poskytnou dobré jízdní vlastnosti, vynikající grip, vysokou odolnost proti proražení a výborný kilometrový výkon -  a to vše za absolutně bezkonkurenční ceny.

BULLDOG TIRES
Pneumatiky pro užitkové čtyřkolky a UTV

Pneumatiky pro užitkové čtyřkolky a UTV

Pneumatiky Bulldog pro užitkové čtyřkolky a UTV jsou nejlepší řešení pro každý terén. Tyto pneumatiky nabízejí moderní technologie, vysokou životnost, trakci, vynikající samočištění a velmi dobrou únosnost. A to vše za ceny, jaké jinde nenajdete.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Pneumatiky pro sportovní čtyřkolky

Pneumatiky pro sportovní čtyřkolky

Pro sportovní čtyřkolky jsou kvalitní pneumatiky tou vůbec nejdůležitější věcí. Spolehlivé pneumatiky pro offroadmaratony nebo upravené tratě a všechno mezi tím, pneumatiky čtyřplátnové nebo šestiplátnové, nízkoprofilové nebo s vysokým agresivním vzorkem za velmi výhodné ceny.

Více u autorizovaných prodejců nebo na www.aspshop.cz / www.aspshop.sk

Oficiální autorizovaní prodejci doplňků a příslušenství distribuované v síti ASP Group s.r.o.

Seznam a kontakty oficiálních dealerů, kteří prodávají námi dovážené doplňky a příslušenství značek
SHARK ACCESSORIES, ODI grips, DAX, COMEUP, FOX, FIMCO, BIG GUN EXHAUST, FASST COMPANY, HOUSER RACING, RPM, PRECISION, FRIXION, ULTIMAX, BLINGSTAR, MSR a další.

Pro konkrétní dotazy a informace o dostupnosti zboží, doplňků a příslušenství kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce, a to nejlépe telefonicky, případně mailem.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz aspshop.cz
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace