Would you rather switch to English version?

Camso

Špičkové kanadské sněžné pásy pro čtyřkolky a UTV od oficiálního dovozce

Čtyřkolkové pásy přední kanadské firmy Camso rozšiřují možnosti vaší čtyřkolky nebo UTV v zimním období, a mohou s úspěchem nahradit i sněžný skútr. Pásy CAMSO umožňují jízdu na všech typech sněhu, ale navíc díky své konstrukci a extrémně odolným materiálům jim nevadí ani hlína, štěrk, bláto, písek nebo šotolina.

Více informací u autorizovaných prodejců CAMSO/TJD

Camso
X4S

X4S

Pásy Camso X4S jsou navržené tak, aby vynikaly v jakémkoli terénu, za všech podmínek. Pásy nové generace jsou spolehlivým řešením pro maximální výkon a skvělou trakci vaší čtyřkolky nebo UTV střední třídy. Poskytují vysokou univerzálnost, skvělou stabilitu a vynikající ovladatelnost. Nejlevnější a nejuniverzálnější pásový systém zvládne všechny práce a zároveň respektuje i vaše rekreační aktivity.

Více informací na www.camsopasy.cz

ATV R4S

ATV R4S

Celoroční ATV sněžné pásy pro čtyřkolky do 500 ccm za příznivou cenu. Tyto všestranné pásy s vynikající terénní prostupností jsou speciálně vyvinuté pro lehčí stroje a menší zatížení. Pásy CAMSO ATV R4S přinášejí skvělou trakci a až o 50% menší tlak na podklad oproti pneumatikám. Ideální pásový systém pro přepravu osob a lehčích nákladů na rovinatém terénu a v mírnějších svazích.

Více informací na www.camsopasy.cz

UTV 4S1

UTV 4S1

Připravené na tvrdou dřinu. Tyto robustní UTV pásy zcela nově definují špičkové parametry na každém povrchu. Jednoduše nenajdete jiný pásový systém se stejnou úrovní ovladatelnosti, kvality, odolnosti a tažné síly v jakémkoli terénu, včetně sněhu, bahna, písku a šotoliny.

Více informací na www.camsopasy.cz

Servis a náhradní díly

Servis a náhradní díly

Péče o zákazníka u nás nekončí prodejem. Po celou dobu užívání Vašich pásů CAMSO Vám zajistíme profesionální péči v síti autorizovaných servisů v celé České republice i na Slovensku. Klademe důraz na vysokou profesionalitu, kromě kompletního servisu můžeme garantovat také rychlé dodání náhradních dílů, které neustále vedeme skladem v našem centrálním skladu v Letkově u Plzně.

Více informací na www.camsopasy.cz

Kanadská společnost CAMSO je přední světový specialista v oblasti produktů pro terénní stroje a jedním z klíčových dodavatelů sněžných pásů, off-road pneumatik, podvozkových systémů, tepelných a vzduchových systémů a dalších produktů pro stavební, zemědělský, energetický, Powersports, automobilový a obranný průmysl. Sněžné pásy Camso jsou používány u sněžných skútrů a pásových vozidel značek Yamaha, BRP, Polaris, Arctic Cat, John Deere, Caterpillar, Alpina a mnoha dalších. Firma zaměstnává asi 8 000 odborníků a má vývojové a výrobní závody v Kanadě, USA, Evropě a Asii.
 


Historie firmy CAMSO
 

1982
Kanaďané Normand Carpentier a Michel Lasalle získávají čtyři divize firmy Bombardier, včetně firmy Roski Ltd., výrobce sklolaminátových komponentů pro sněžné skútry společnosti Bombardier, a zakládají společnost Camoplast Inc.

1996
Firma Camoplast kupuje finského výrobce sněžných pásů Skega.

2004
Společnost Camoplast zakupuje divizi průmyslových vozidel společnosti Bombardier Recreational Products. Tato divize vyráběla pásová užitková vozidla, rolby, traktory pro odklízení sněhu a pásová užitková vozidla.

2005
Společnost Camoplast prodává design, konstrukci, výzkum a vývoj, díly a prodejní síť svých sněžných roleb společnosti Leitner. Tato řada sněžných roleb bude později uvedena na trh pod názvem Prinoth, Camoplast má na starosti jejich výrobu.

2009
Společnost Camoplast prodává skupině Leitner Group i zbývající operace své divize Industrial Vehicles, včetně vývoje, designu, prodeje, servisu a výroby vozidel.

2010
Společnost Camoplast získává společnost Groupe Solideal se sídlem v Lucembursku, která vyrábí pneumatiky, pásy a kola pro průmyslové a stavební stroje. Následně Camoplast mění svůj název na Camoplast-Solideal.

2015
Společnost Camoplast-Solideal se přejmenovává na Camso, jako spojení slov Camoplast a Solideal.

2018
Společnost Michelin zakupuje firmu Camso za 1,45 miliardy USD. Všechny své offroadové operace převádí Michelin na Camso a vytváří novou divizi.

Pásy R4S

Pásy R4S

Uživatelská příručka (CZ) • 6 MB

Pásy X4S

Pásy X4S

Uživatelská příručka (CZ) • 6 MB

Pásy 4S1

Pásy 4S1

Uživatelská příručka (CZ) • 6 MB

Oficiální autorizovaní prodejci značky CAMSO/TJD v České a Slovenské republice

Pro konkrétní dotazy a informace kontaktujte prosím Vašeho nejbližšího prodejce.

ac-usa.cz tgbmotor.cz access-motor.cz linhai-atv.cz ls2.cz ls2.sk itptires.cz tjd-canada.cz yadea.cz aspshop.cz